זו לא הייתה תקופה קלה למעריציו של פרנק אושן. 4 שנים כבר חלפו מאז אלבומו הכה מוערך "Channel Orange", ובחודש האחרון היה נראה מספר פעמים כי אלבומו החדש והמאוד מצופה הולך לצאת, אך לשווא. ובכן, הגיע הזמן ואחרי סוף השבוע האחרון המעריצים של אושן יכולים להיות מאוד מרוצים. אחרי ששיחרר את האלבום הויזואלי שלו "Endless" ביום חמישי (ה-18 לאוגוסט) וקליפ ל"Nikes" ביום שבת (ה-20 לאוגוסט), הזמר המוערך שחרר אלבום סטודיו בשם "Blond" (שגיאת הכתיב במקור).

ואם זה לא מספיק, האלבום במלווה בפתיחה של חנויות פופ-אפ בניו יורק, לונדון, שיקגו ולוס אנג'לס. בחנויות נמכר האלבום יחד עם מוצרים נוספרים הקשורים בו, כשגולת הכותרת היא מגזין גדול ומושקע תחת השם "Boys Don't Cry" - בחינם. בתוך חצי שעה מאז שהכריז אושן על פתיחת החנות בניו יורק כבר השתרך שם תור ענק והמארגנים נאלצו לבקש מחלק גדול מהממתינים לחזור הביתה. בתוך המגזין אפשר למצוא עותק של העולם, כפולה של צילומי אופנה, מילים לשירים שבאלבום ושירים נוספים שלא מופיעים בו, סיפורים קצרים, רעיון לתוכנית טלוויזיה וראיונות עם ליל' בי ואומ'מס קית'. ברשימת הארוכה של המעורבים במגזין היה אפשר למצוא את קניה ווסט, טיילר דה קריאייטר, ג'יימס בלייק ואסאפ רוקי. תרומתו של קניה ווסט למגזין התלוותה בשיר בן שלושה עמודים שכתב, ובכן, על מקדונדלס.

#Blonde by #FrankOcean is out now on @applemusic Link in bio!!!

A photo posted by Frank Ocean Italy (@frankoceanitaly) on

אבל ההפתעה האמיתית הגיעה מהאלבום עצמו, שכרגע זמין רק באפל מיוזיק. ברשימת הקרדיטים נמצאים, בין היתר, אנדרה 3000, הביטלס, ביונסה בריאן אינו, דיוויד בואי, אליוט סמית', ג'יימי xx, קניה ווסט, קנדריק לאמאר, פארל וויליאמס, ועוד ועוד ועוד. כפי שאפשר לנחש מעצם העובדה שרבים ברשימה הזאת אינם בין החיים לא כולם משתתפים בשירים באופן המסורתי. למשל, בשמיעה ראשונה אפשר לשמוע את ביונסה שרה ברקע של "Pink + White", ותרומתם של הביטלס ואליוט סמית' המנוח היא בהשראתם לטקסטים של שני שירים. האלבום, באופן די מפתיע, הוא לא צפוי ובעיקרו בנוי משירים שקטים ובלדות.