אין תמונה
באים באוקטובר. MGMT

הצמד האמריקאי MGMT יגיע להופעה בישראל ב-2 בספטמבר 2009 בביתן 1 בגני התערוכה  בתל-אביב. MGMT הם אנדרו וינגארדן ובן גולדואסר מברוקלין, ניו-יורק, אחת התגליות הגדולות של הפופ האמריקני האיכותי ב- 2008. אלבום הבכורה שלהם, "Oracular Spectacular", שיצא בסוף 2007 והופק על ידי דייב פרידמן ("פליימינג ליפס", "מרקיורי רב"), גרף ביקורות טובות בארץ ובעולם. עם מראה היפי וסאונד כמעט פסיכדלי הם הצליחו לעשות פופ כיפי שהוא לא "דביק" או "קיטשי", בשילוב של מוזיקה שחורה, רוק, אלקטרוני, Pאנק ו-Fאנק.

בנובמבר 2007 הכתיר אותם מגזין ה"רולינג סטון" כאחד מ-10 האומנים ברשימת "Artist to watch" לשנת 2008, שנה שהביאה איתה הופעות בפסטיבלים הגדולים ביותר כמו גלסטונברי, לולה פלוזה ועוד. בהמשך חיממו MGMT את רדיוהד ואת בק במספר הופעות. במקביל הופיע הצמד בטלוויזיה אצל דיוויד לטרמן וקונאן אובריאן. להיטים שלהם אף כיכבו בסדרות הטלוויזיה החמות ביותר באמריקה : בסיום העונה השנייה של "הסקינס", בסיום העונה של "Gossip Girl" ובפרק הפתיחה של הסדרה החדשה והחמה "90210".

סרקוזי על הכוונת

לאחרונה תבעו MGMT את לא פחות ולא יותר מנשיא צרפת ניקולא סרקוזי, שלטענתם הפר את זכויות היוצרים שלהם כשהשתמש בלהיטם הגדול ביותר "Kids" בכנסים ונאומים פוליטיים שערך.

על הבאת MGMT לישראל אחראית חברת "Alive Productions" שהביאה לארץ גם את מארק רונסון, דה סטריטס, איגי פופ והסטוג'ס, NIN ועוד. האלבום "Oracular Spectacular" מופץ בארץ על ידי "אן אם סי יונייטד". מחיר כרטיס למופע יעמוד על 220 ₪