במשך שנים נפוצה בקרב קהל המעריצים של אבריל לאבין תאוריית קונספירציה, לפיה הזמרת מתה והוחלפה על ידי מנהליה במישהי אחרת. חלק מהאנשים שמאמינים באותן שמועות מטרידות, טוענים שההחלפה נעשתה לאחר שנת 2004, אז אבריל עשתה את השינוי המוזיקלי הגדול בקריירה שלה ונכנסה חזק אל מחוזות הפופ. בנוסף, רבים הבחינו בשינויים דרמטיים בגופה של לאבין.

במהלך סוף השבוע האחרון, עלתה לאבין לשידור חי דרך עמוד האינסטגרם שלה, אז היא סיפרה למיליוני המעריצים שלה על תקופת הסגר בביתה ובמקביל קידמה את הסינגל החדש שלה, "We Are Warriors", שהכנסותיו משמשות כתרומה למאבק בנגיף הקורונה.

"רציתי לקחת חלק ולתרום, אז נכנסתי לאולפן ההקלטות ובחרתי להקדיש את זה לכולכם. הקלטתי מחדש את השיר כדי לשקף את המשבר העולמי ואת המאבק המדהים (שהצוותים הרפואיים) עושים".

אבריל לאבין בקורונה  (צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של אבריל לאבין)
לאבין מתוך השידור החי השבוע | צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של אבריל לאבין

בעקבות אותו וידאו, צופים רבים העלו מחדש את נושא "ההחלפה" ברשתות החברתיות החברתיות והצביעו על הפערים בין המראה שלה בתקופת הפריצה להופעתה בסרטון החדש.

אבריל זכתה לפריצה הגדולה שלה ב-2002 עם הלהיט "Complicated", אותו היא הוציאה בגיל 17. במשך השנים היא נאבקה במחלת ליים ונאלצה להתמודד עם נזקים באיזורים שונים בגופה, דבר שפגע גם בתפקודה ומנע ממנה להופיע על הבמות בתקופות מסוימות.

במהלך ראיון שקיימה בשנה שעברה סביב אלבום הקאמבק שלה "Head Above Water”, לאבין התייחסה לשמועות המוזרות, וסיפרה בין היתר: "העיסוק בדבר הזה מגוחך. אני המומה מכך שיש אנשים שמאמינים לזה. זה ממש מטופש, ואני נראית בדיוק אותו הדבר". האמנם?