בסוף השבוע האחרון העלתה מדונה לרשת קטע וידאו בו היא סיפרה על מותם בטרם עת של שלושה ממקורביה. למרות שלא ציינה זאת בעצמה בסרטון, מקורות חושפים ששלושתם היו קורבנות של נגיף הקורונה, וגורם אחר בקרבתה של הזמרת טוען שזיהום בדרכי הנשימה הוביל למותו של אחד מהם - אורלנדו פוארטה.

View this post on Instagram

............... #quarantine #covid19 #stayhome #staysafe @ncrfilms

A post shared by Madonna (@madonna) on

"ב-24 השעות האחרונות בן הדוד שלי מת, אחיו של המאבטח שלי מת ואורלנדו פוארטה, אדם מאוד חשוב שהיה לו תפקיד משמעותי בחיי", סיפרה הכוכבת והסבירה על התרומה הרבה של פוארטה לקריירה המוזיקלית שלה. "איבדתי את שלושתם ב-24 שעות ויש לזה השפעה על מצב הרוח שלי".

את הימים האחרונים העבירה מדונה בביתה יחד עם ילדיה ובן זוגה, הרקדן והכוריאוגרף אלאמאליק וויליאמס בן ה-25, ובין הפוסטים שהיא העלתה לאחרונה במהלך השהות הממושכת היה סרטון שמתעד את בתה מרסי-ג'יימס מנגנת בפסנתר כשלאותו פוסט היא שיתפה את הכיתוב: "הישארו בבית, הישארו בטוחים".

הטרגדיה החדשה בחייה של מדונה מגיעה אחרי שלפני כשבועיים היא נפרדה מהשחקן מארק בלום, שנדבק גם הוא בנגיף הקורונה.

השניים שיחקו זה לצד זו בסרט "סוזן סוזן", שיצא ב-1985, ובמשך שנים שמרו על קשר ידידותי. בפוסט לזכרו היא כתבה: "הוא היה אדם מדהים וחבר טוב. זה מאוד עצוב וליבי יוצא אל בני משפחתו. אני זוכרת אותו כאדם משעשע, אהוב ומקצוען אמיתי".

View this post on Instagram

I Want to Acknowledge the Passing of a remarkable Human, fellow actor and friend Mark Blum, who succumbed to Coronavirus. This is really tragic and my heart goes out to him, his family and his loved ones. I remember him as funny warm, loving .and professional when we made Desperately Seeking Susan in 1985!! Another reminder that this virus is no joke, nothing to be casual about or pretend wont affect us in some way. ♥️ we need to stay grateful -be hopeful- help each other-and follow the quarantine rules! #covid_19 #markblum #desperatelyseekingsusan

A post shared by Madonna (@madonna) on