לא יודעים מה אתם עשיתם בסוף השבוע האחרון (טוב, כנראה שחגגתם את פורים) וכמה זה עלה לכם (כמה מאות שקלים כזה?), אבל אנחנו יודעים ממש בפירוט ובדיוק מה עבר על ג'ייסון דרולו וכמה כסף הוא הוציא. נתחיל בזה שהונו של ג'ייסון דרולו מוערך בכ-8.5 מיליון דולר, ככה שהוא יכול להרשות לעצמו ערבים של פורענות ובזבוזים ואנחנו הכי מפרגנים. בערך.

מה שקרה זה שדרולו הגיע ללוס אנג'לס כדי לקדם את הסינגל החדש שלו, "Swalla", והוא החליט לעשות את זה בגדול. ובגדול זה אומר להוציא יותר מ-70 אלף דולר בערב אחד במועדון חשפנות יוקרתי. בשקלים, אגב, זה 256,000 ש"ח - רק שתכנסו לפרופורציות כמה משכורות אתם צריכים בשביל ערב אחד כזה. צילום של הקבלה שהגיע לידי האתר TMZ חושף על מה בדיוק הכסף הלך.

אז ככה: הוא הזמין 5 בקבוקי שמפניה שעולים כל אחד 1400 דולר, 5 בקבוקי טקילת דון חוליה שעלותם 2200 דולר לאחד, ו-3 בקבוקי דום פריניון בסכום הפעוט של 7000 דולר לאחד. תוסיפו לזה טיפ נדיב של יותר מעשרת אלפים דולר ומע"מ והגענו לסכום האסטרונומי של 53,439 דולר. על מה הלכו עוד 20 אלף, אתם שואלים? דרולו פיזר אותם על החשפניות במקום, שללא ספק יכולות להגדיר את המשמרת הזו כמוצלחת.

זה באמת הרבה כסף לבזבז בלילה אחד אבל דרולו לא מודאג, ולא רק כי הוא עשיר. הוא אמר ל-TMZ שרואה החשבון שלו יקבל העתק של הקבלה הזו והכסף הזה יחשב כהוצאה מוכרת לטובת קידום הסינגל שלו. אנחנו לא רואי חשבון, אבל לנו זה נשמע דיי הגיוני.