הצמד האלקטרוני הישראלי The Young Professionals"  של  עברי לידר וג'וני גולדשטיין הוחתמו על חוזה אמן בחברת "יוניברסל", מחברות המוזיקה הגדולות ביותר בעולם, באמצעות השלוחה הצרפתית שלה - חברת פולידור.

TYP הוחתמו על חוזה הכולל שלושה אלבומים, שיופצו ברחבי העולם וכן על סיבוב הופעות עולמי. זוהי הפעם הראשונה מאז עפרה חזה ז"ל, בה מוחתם אמן ישראלי על חוזה אמן בינלאומי בסדר הגודל הזה.

"דה יאנג פרופשונלז" הוציאו את אלבום הבכורה שלהם "09:00 To 17:00, 17:00 To Whenever"  בישראל  לפני מספר חודשים. שני קליפים אותם צילמו  לסינגלים DISCO ו-sec 20  עלו לרשת ומשכו את תשומת ליבם של חברות תקליטים בינלאומיות. ההצעה של חברת ,יוניברסל, היתה המקיפה והחשובה שבין ההצעות. החברה מייצגת בין השאר אומנים כמו ליידי גאגא, בלאק אייז פיז, לאנה דל ריי, רפרטואר הביטלס ואחרים.

"פולידור", השלוחה הצרפתית של "יוניברסל" תהיה אחראית על TYP. הסינגל הראשון "DISCO" יושק בעולם מהלך חודש פברואר - בתחילה בצרפת ולאחר מכן באירופה ובשווקים הבינלאומיים האחרים. החברה תהיה אחראית על שיווק המוזיקה של TYP וכן על סיבוב ההופעות העולמי של הצמד, הצפוי לחיות בשנים הקרובות על קו ישראל-פריז.

עברי לידר ויונתן גולדשטיין: "נרגשים מאוד, זהו חלום שמתגשם"

עברי לידר ויונתן גולדשטיין: "אנחנו נרגשים מאוד מהחתימה, זהו חלום שמתגשם ובגדול. אנחנו מניחים כי בחודשים הקרובים נחייה על קו פריז-ישראל . מעבר לעובדה כי מדובר בהחתמה חשובה ברמה האישית אנחנו מקווים שפתחנו דלת לאמנים נוספים בחברות בינלאומיות.

"הצוות ביוניברסל עובד איתנו כבר כמה שבועות באופן צמוד, לאלבום שיצא בישראל יתווספו שירים נוספים שנכתבים בימים אלה. בסוף שבוע הבא אנחנו יוצאים לחמישה ימי עבודה עם הצוות המקצועי של יוניברסל לגיבוש תוכנית השיווק וההפצה, לקביעת לוחות זמנים ולפגישות עם מנהלי סיבוב ההופעות".