יש לנו עצה אחת בשבילכם להיום: מה שלא תעשו, אפילו אם הפוליטיקה יצאה לכם מכל החורים, אפילו אם הבחירות ממש העלו לכם את הסעיף, אל תתעסקו עם Run the Jewels.

צמד הראפרים שכבר שנתיים ברצף קוטפים שבחים היסטריים על האלבומים שלהם מכל אתר ובלוג אפשרי, הגיעו אמש להופעה בפסטיבל SXSW באוסטין, טקסס. הם ציפו לקהל אוהד ומלא אנרגיות, אולי אפילו קצת אגרסיות, מהסוג שיוצא עם המוזיקה שלהם באופן טבעי. מה שהם לא ציפו לו הוא בחור אחד אגרסיבי במיוחד שעלה לבמה ותקף את EL-P, החצי הלבן של הצמד. לא פחות מפתיעה היתה כוננות השיא שהשניים הפגינו: Killer Mike, החצי השחור בצמד, תפס את האדם האלים על הבמה בזמן, הרחיק אותו מ-EL-P, ואז גם רדף אחריו עד שירד מהבמה. "אמא שלך צריכה להתבייש שנולדת" הוא קרא למיקרופון לתשואות הקהל. מלחיץ:

Don't fuck with @RUNTHEJEWELS #ForRealTho #TheSpotifyHouse #SXSW #WeLive #SpotifyHouse

A video posted by djfreeverse (@djfreeverse) on

#killermike then starts a fuck boy chant. #runthejewels #fuckboy #spotifyhouse #sxsw

A video posted by Ida (@i.da_) on

אם זה לא היה מספיק אגרסיבי בשבילכם, גם אצל אפרומן התעופפו אגרופים בהופעה לא מזמן, והנה עוד כמה מהרגעים האלו שממש לא נעים לראות (אבל משום מה אנחנו לוחצים על פליי שוב ושוב).

אז לא משנה כמה עצבניים אתם היום, ולא משנה מה הסיבה - פשוט אל תתעסקו עם נינג'ות הראפ האלו. תוציאו אותן עם השירים המעולים שלהם במקום.