אין תמונה
יחד עם מדונה. TYP

עוד הישג ענק לצמד האלקטרוני The Young Professionals" של עברי לידר ויונתן (ג'וני) גולדשטיין. "TYP" הוחתמו בסוף השבוע בחברת ייצוג המופעים "Live Nation" לחוזה הופעות בינלאומי הכולל את כל הטריטוריות. חתימה זו באה חודשיים לאחר שההרכב הוחתמו על חוזה-אמן לשלושה אלבומים בחברת "יוניברסל", על ידי השלוחה הצרפתית שלה "פולידור".

Livenation מפיקה ומייצגת את הופעותיהם של האמנים הגדולים ביותר בעולם וביניהם מדונה, רדיו הד, ליידי גאגא, בלק אייד פיז, קולדפליי, אמינם, אדל ואחרים. זוהי הפעם הראשונה בה מוחתם אומן ישראלי בחברת livenation . החתימה באה בעקבות המלצתה של חברת "יוניברסל" על ההרכב כדבר החם הבא בעולם.

אנג'לו גופה, מנכ"ל Livenation  אומר: "אנחנו מרגישים שהורסטיליות הסגנונית של TYP יכולה להגיע לקהל בינלאומי גדול, וזוהי נקודת מפתח לעבודה עם חברה כמונו. מעבר לזה, חשיבות הויזואליה והשימוש האיכותי במסכי וידיאו בהופעה שלהם, סייעה לנו לקבל אותם לשורותינו כדי לפתח את המופע שלהם על הפלטפורמה שלנו".

ג'וני גולדשטיין: "אנחנו בדרך לאמריקה"

עברי לידר מסר בתגובה: "זה כבוד אדיר בשבילנו לעבוד עם חברות המוזיקה הגדולות בעולם, אנחנו רואים בכך הזדמנות אדירה להגיע לקהלים חדשים במקומות מגוונים. כוח של חברה כמו livenation  פותח עבורנו אפשרויות עליהן יכולנו עד היום רק לחלום עליהם, אנחנו מופתעים  ושמחים מהמהירות שבה זה קרה".

ג'וני גולדשטיין מוסיף מידע: "השבוע יצא הסינגל הראשון שלנו DISCO  בצרפת, ובאפריל ובעתיד הקרוב יתחיל רליס בארצות הברית. בשבועות הקרובים מתוכננות לנו הופעות ראשונות בצרפת ולקראת הקיץ אנחנו מתוכננים להשתתף בפסטיבלי מוזיקה נחשבים ברחבי אירופה".

כזכור, כיסו TYP בגרסת כיסוי קצבית ובינלאומית את הלהיט הענק "Video Game" של הזמרת לנה דל ריי.