הזמרת האמריקאית היהודיה פינק, או בשמה האמיתי אלישה בת' מור (40), חשפה הבוקר (שבת) בעמוד האינסטגרם שלה כי היא ובנה הבכור עברו בדיקה אחרי שהחלו להראות תסמינים, ויצאו חיוביים לנגיף הקורונה. הזמרת נמצאת בימים אלו בביתה ושומרת על בידוד יחד עם בן זוגה, קרי הארט, ושני ילדיהם, ווילו וג'יימסון. בנוסף, הזמרת ביקשה מ-7.7 מיליון העוקבים שלה ברשת החברתית להישמע להוראות ולהישאר בבית.

"לפני שבועיים בני בן השלוש, ג'יימסון, ואני התחלנו להראות סימפטומים של קוביד-19", כתבה, "למרבה המזל, לרופא המשפחה שלנו הייתה יכולת לבדוק אותנו ויצאנו חיובים. המשפחה שלי כבר הייתה בבידוד ולפי הוראות הרופא נשארנו בבית מאז". מאז רגע הגילוי כבר חלפו שלושה שבועות, והזמרת שמחה לבשר לכולם שלפני מספר ימים הם עברו בדיקה שוב והחלימו לחלוטין מהמחלה. 

אבל הסיפור ממש לא נגמר כאן. לזמרת המצליחה הייתה בטן מלאה לגבי ניהול המשבר על ידי השלטונות האמריקאיים והיא לא פספסה את ההזדמנות לשחרר מעט קיטור. "העובדה שהממשלה לא מבצעת בדיקות באופן נרחב יותר היא פשוט בדיחה", כתבה והוסיפה ש"המחלה הזו אמיתית מאוד ורצינית". 

כדי להראות כמה רצינית היא, החליטה הזמרת לפתוח את הכיס ולתרום מיליון דולר עבור המאבק המחלה. "אנשים צריכים לדעת שהמחלה פוגעת בצעירים ובמבוגרים, בריאים ולא בריאים, עשירים ועניים", כתבה, "אנחנו חייבים להרחיב את הבדיקות כמה שרק יותר כדי להגן על הילדים, המשפחות, החברים והקהילה שלנו".

פינק סיפרה שכדי לתמוך בצוותים הרפואיים שנלחמים על בסיס יום יומי בחזית, היא החליטה לתרום חצי מיליון דולר לבית חולים בפילדלפיה בו עבדה אמא שלה ז"ל, ג'ודי מור, וחצי מיליון דולר נוספים לקרן החירום של עיריית לוס אנג'לס. "אני רוצה למסור לכל עובדי בתי החולים תודה רבה לכל צוותי הרפואה המקצועיים בעולם שנלחמים כדי להגן על אהובינו. אתם גיבורים". 

פינק
פינק | צילום: getty images