אין תמונה
גינס? אני אוהבת לשתות חצי פיינט. קלארקסון

קלי קלראקסון, מתברר, חיה ובועטת. זוכת העונה הראשונה של התוכנית "אמריקן איידול", שהפכה כוכבת ענקית ומכרה מיליוני עותקים משני אלבומיה הראשונים, "Thankful" ו "Breakaway", התרסקה לפני שנתיים באלבומה השלישי "My December" ונדמה היה שהקריירה שלה נקלעה למבוי סתום. עכשיו היא חוזרת בגדול.

"My life would suck without you", הסינגל הראשון מתוך אלבומה "All I ever wanted" המיועד לצאת במרס, נכנס השבוע לספר השיאים של גינס אחרי שרשם לזכותו את הזינוק הגבוה ביותר בהיסטוריה של מצעד מכירות התקליטונים של הבילבורד האמריקני. השיר עלה מהמקום ה 95 בשבוע שעבר למקום הראשון השבוע.

בכך מוחקת קלארקסון את השיא הקודם שהיא עצמה קבעה לפני שש שנים. אז זינק סינגל הבכורה שלה, "A moment like this", 50 שלבים במעלה אותו מצעד. "My life would suck without you" רשם 280 אלף הורדות חוקיות מהרשת בשבוע בו כבש את פסגת המצעד.

2009, כך נדמה, תהיה עוד שנת מבחן לקריירה של קלי קלארקסון. על פי החוקים הבלתי כתובים של עולם הפופ היא זקוקה, גם בגילה הצעיר, לקאמבק מרשים על מנת לשקם את מעמדה לצד כוכבות ותיקות ממנה כמו בריטני ספירס וכריסטינה אגילרה. בינתיים, עם הלהיט הראשון, נראה שהיא בדרך הנכונה.