ממש לרגע קצר בתרבות הפופ, איפשהו בין סוף שנות ה-90' ותחילת האלפיים, טריק דאדי היה ראפר מוכר בארה"ב. בשלב מסוים הוא אפילו חתם בלייבל הענק אטלנטיק רקורדס, אבל מאז הקריירה שלו דעכה והיום הוא החליט כנראה להוציא את המרמור שאגר במשך השנים על שניים מהכוכבים הגדולים ביותר בתעשיית המוזיקה: ביונסה וג׳יי זי.

הראפר בן ה-47 התארח לאחרונה בצ'אט שהתקיים ברשת החברתית החדשה קלאב האוס ושיתף ב"דעה הלא פופולרית" שלו: "את ביונסה מעניין רק כסף. ביונסה לא מנסה לתת חזרה לעולם המוזיקה או לשום דבר אחר. היא לא כותבת את המוזיקה שלה והיא בקושי מסוגלת לשיר את השירים המז**נים שלה בעצמה". בהמשך, התקף הזעם של דאדי הלך והחמיר והוא טען שהוא מבסס את הטענה הקשה הזו על סמך העובדה שהסנדקית שלו הייתה אחת מהמורות לפיתוח קול של קווין בי.

כאמור, ביונסה לא הייתה היחידה שכוכב העבר "פתח עליה", וגם ג׳יי זי קיבל גם מנה משלו. "הנה הדעה הלא פופולרית שלי באמת: ביונסה לארנ'בי מה שג׳יי זי לניו יורק. זה למה הם ביחד. ג'יי זי מעולם לא היה הראפר הטוב ביותר שחי. מי שם אותו שם?", הוא זעם וסיפר שלטענתו ניו יורק הייתה צריכה גיבור חדש אחרי שביגי נרצח ב-1997 אז ג'יי זי היה זה שנהנה מההפקר.

נכון לעכשיו איש מטעם בני הזוג לא הגיב למתקפה, אבל מי שכן היגבה הייתה דווקא ראפרית ששיתפה פעולה לעיתים רבות עם דאדי במהלך הקריירה שלו, טרינה, שהעלתה סרטון מהופעה של הזוג המלכותי וכתבה: "כל היום, כל יום… המלכה". לא נעים.

View this post on Instagram

A post shared by katrina (@trinarockstarr)