בשבוע שעבר דיווחנו לכם כאן שטקאשי סיקסניין וניקי מינאז' הצליחו לכבוש יחד את מצעד הלהיטים האמריקאי (Billboard Hot 100), לאחר מסע קידום אגרסיבי לשיר החדש שלהם שכלל קליפ פרובוקטיבי במיוחד. בדרך לפסגה, השיר החדש, "Trollz", שבר שיאים וצבר עשרות מיליוני השמעות בפלטפורמות השונות.

אלא שמתברר שאמש, מגזין המוזיקה 'בילבורד' פירסם את המצעד השבועי וחשף ירידה דרמטית במיקום השיר שהתדרדר מהמקום הראשון ישירות אל המקום ה-34,  וכך הפך הדואט שנחשב למגה מצליח לכזה ששבר את השיא לנפילה הגדולה ביותר של שיר מהמקום הראשון במצעד הנחשב.

כאמור, מדובר בפעם הראשונה בהיסטוריה של המצעד ששיר שהיה במקום הראשון יצא כבר בשבוע שלאחר מכן מרשימת 30 השירים הגדולים, ובנוסף ניתן לראות בבירור גם ירידה בכמות הצפיות של השיר ביוטיוב - זאת למרות שעד כה הקליפ שלו כ-160 מיליון צפיות.

לפני מספר ימים טקאשי חשף בפני מעריציו צילומי מסך מעמודי מעריצים של קארדי בי, המתחרה הגדולה של ניקי, בהם מוסבר איך ניתן לפגוע בנתוני ההשמעות של השיר המשותף.

בין היתר נכתב שם שכדי למנוע מניקי וטקאשי להגיע למקום הראשון צריך לחזק את השירים שהתחרו מולם באותו שבוע באמצעות השמעות ורכישות. האם המאמצים הרבים של המעריצים של קארדי בי היו אלו שגרמו לשיר של טקאשי וניקי להתרסק בצורה הזאת? ובכן, ימים ולהיטים יגידו.