שנתיים לאחר שאישרו את השמועות וחשפו את מערכת היחסים המפתיעה שמתנהלת ביניהם באירוע המט גאלה, הזמרת גריימס (קלייר בוצ'ר) ואיש העסקים אלון מאסק הביאו לעולם את בנם המשותף, ואת התמונות הראשונות של הפעוט הם שיתפו השבוע דרך הרשתות החברתיות. 

אחת השאלות הגדולות שהגיעו מכיוון המעריצים הייתה איזה שם קיבל התינוק, ועל כך מאסק בחר להשיב באמצעות תמונה של בנו הקטן, אליה הוא צירף את הכיתוב: ״X Æ A-12 Musk״. בעוד שרבים חושבים שאיש העסקים התבדח, אחרים מאמינים שדרך אותו פוסט הוא העניק רמזים לגבי הסוגיה המסקרנת.

טוקבקים שהציפו את הרשת בעקבות ההודעה המסתורית של מאסק טוענים שאת הכיתוב שהוא פרסם ניתן לתרגם לשם "Sasha Archangel Musk”.

בתחילת השנה סיפרה גריימס על ההריון הראשון שלה כשהעלתה תמונות פרובוקטיביות במיוחד, בהן היא מציגה בטן הריונית. במקביל, הזמרת הוציאה את אלבומה החמישי, "Miss Anthropocene", ובמהלך השבועות האחרונים היא סיפרה על קשיים בריאותיים, איתם נאלצה להתמודד בעקבות ההריון, אך לאחר הלידה בן זוגה סיפר שהיא והתינוק "בסדר גמור".

אלון מאסק נחשב לאחד האנשים העשירים בעולם, עם הון שמוערך בכ-38 מיליארד דולר. הוא מוכר בעיקר בתור המייסד של חברות ענק כמו "פייפאל", "טסלה" ו"אקס ספייס", ומלבד הבן שהביא לעולם יחד עם גריימס, לאלון יש חמישה ילדים נוספים ממערכות יחסים קודמות.