בשנתיים האחרונות הצליחה בילי אייליש לבנות לעצמה קהל מעריצים אדיר ואוהד במיוחד. למרות זאת, הזמרת הצעירה, שחגגה בדצמבר האחרון את יום הולדתה ה-18, נתקלת מדי יום באינספור הודעות מטרידות ברשתות החברתיות, ולעיתים היחסים עם מעריצים שלה יוצאים מכלל שליטה.

כעת מתברר שאייליש נאלצה להתמודד עם תקרית לא נעימה במהלך השבוע האחרון אחרי שמעריץ בשם פרנל רוסאו, תושב ניו יורק בן 24, הופיע בפתח ביתה של הכוכבת שבע פעמים, זאת למרות שהוריה דרשו ממנו לעזוב את המקום פעם אחר פעם.

לפי מסמך שהוגש בתחילת השבוע לבית המשפט מטעם עורכי הדין שמייצגים אותה, אייליש ביקשה להוציא צו הרחקה נגד רוסאו, שלדבריה מטריד אותה ואת בני משפחתה. בין היתר היא הביעה חשש שאותו אדם ינסה לפרוץ לבית ולפגוע בה.

עוד נמסר גם שב-5 מתוך 7 הפעמים שחיכה מחוץ לביתה, רוסאו לא השתמש במסכה או כפפות, למרות שנגע בידיות של דלת הבית. בכך הוא סיכן את הבריאות של קרוביה.

View this post on Instagram

my debut album “when we all fall asleep, where do we go” came out a year ago todaythank you for changing my life (heres a new picture from da shoot)

A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) on

אביה של אייליש דיווח שהתנהגותו של רוסאו לא הייתה תקינה. "הוא התיישב במרפסת שלנו והחל לקרוא ספר בזמן שחיכינו לכוחות המשטרה. יום לאחר מכן הוא נשען על הקיר מחוץ הבית והעביר שם חלק מהלילה". 

אתמול (שלישי) נענה בית המשפט לבקשתה של בילי אייליש ואישר צו הרחקה זמני נגד המטרידן, ולפיו רוסאו יורשה להתקרב לזמרת ולבני משפחתה עד למרחק של כ-200 מטר.