אין תמונה
חבר של ישו. אלטון ג'ון

"ישו היה הומוסקסואל חכם מאוד ורחום", אומר הזמר סר אלטון ג'ון למגזין האמריקני "פרייד", בראיון שמתפרסם בסוף השבוע, מצוטט בעיתונות הבריטית וכבר מעורר סערה בעולם.

ג'ון יגיע כידוע ב-17 ביוני להופעה בישראל בפעם השנייה בקריירה שלו, הופעה שתתקיים באיצטדיון רמת-גן ושמרבית הכרטיסים אליה כבר נמכרו,.תוך שברת שיא המכירות בשעה הראשונה שהציב לאונרד כהן. כזכור, בהופעתו בארץ בשנת 1993 ברח אלטון ג'ון חזרה לאנגליה אחרי שצלמים צילמו אותו בניגוד לרצונו בלובי מלון הילטון בתל אביב.

אבל מיסטר אלטון לא הסתפק בפנינה הזו על הקדוש הנוצרי והוסיף בראיון למגזין האמריקני: "ישו הבין את בעיות המין האנושי, סלח לכל האנשים שצלבו אותו, ורצה שנהיה אוהבים וסלחנים, אבל יש הרבה רוע בעולם. למשל, אשה לסבית במזרח התיכון נחשבת כאדם מת. אינני יודע מה גורם לאנשים להיות כל כך אכזריים".

אלטון ג'ון על הרומנים שהיו לו: "אני רוצה לחנוק אותם באהבה"

בראיון חשף אלטון ג'ון גם על מערכות היחסים ההומוסקסואליות אותן ניהל בעצמו, וסיפר כי עד שנת 2005 היו לו בעיקר רומנים עם "גברים צעירים ללא עבודה", כהגדרתו, עד שהוא ובן זוגו, דיוויד פארניש, הפכו ל"שותפים אזרחיים"."אני תמיד אעדיף לבחור מישהו צעיר ממני", אמר ג'ון, "אני רוצה לחנוק אותם באהבה. אני אקח אותם מסביב לעולם ואנסה לחנך אותם".

"לכל אחד מהצעירים האלה היה שעון קרטייה, חליפה של ורסאצ'ה, אולי אפילו מכונית ספורט. לא הייתה להם עבודה. עשיתי זאת שוב ושוב.אבל אחרי חצי שנה הם היו משועממים ושנאו אותי, כי גזלתי מהם את חייהם והערכתם העצמית. לא התכוונתי לעשות זאת".

ואפרופו גברים צעירים נחשקים - לאחרונה סיפר אלטון ג'ון כי היה מעורב בגמילתו של אמינם מסמים. "אני מסייע לאמינם כבר 18 חודשים והוא מתקדם בצורה מדהימה", אמר אלטון ג'ון. "אם אנשים רוצים שתעזור להם - יש להם סיכוי, אם הם לא מעוניים בכך זה אבוד".