אנשי אפליקציית הסטרימינג הפופולרית ספוטיפיי פרסמו הבוקר את רשימת הדירוגים המלאה לשנת 2020, עם כל  האמנים, האלבומים והשירים הכי פופולריים בשנה האחרונה בישראל ובעולם.   

לפי "Spotify 2020 Wrapped", הפרויקט השנתי של החברה, את המקום הראשון בעולם, כמעט מכל בחינה, כבש האמן הלטיני באד באני, עם למעלה מ-8.3 מילארד האזנות לשיריו, כשאחריו מגיעים דרייק, ג'יי באלווין ג'וס וורלד ודה ווינקד (בהתאמה).

בקטגוריה הנשית, בילי אייליש היא הזמרת המושמעת ביותר כבר שנה שנייה ברציפות, כשאחריה עומדות בתור טיילור סוויפט, אריאנה גרנדה, דואה ליפה והלסי (בהתאמה). 

ומה איתנו הישראליים? ובכן מתברר שהשנה השקענו חזק בפופ האמריקאי כי הלהיט של דה וויקנד, "Blinding Lights", הוא השיר המושמע ביותר בישראל, ואחריו הלהיט המדבק שיצא בכלל ב-2019 "Dance Money" של Tones And I. בהמשך תמצאו את אלוף העולם (חנן בן ארי), מסע (אליעד) ונחכה לך (ישי ריבו ונתן גושן).

עוד שני שירים שהישראליים מאוד אהבו לשמוע השנה, למרות שלא יצאו ב-2020, הם "עד מחר" של אביתר בנאי מ-2009 (הגיע למקום 43 ברשימת השירים המואזנים) והקלאסיקה של שלמה ארצי "תתארו לכם" מ-2007 שהגיע למקום ה-72.

רשימת הדירוגים המלאה של ספוטיפיי לשנת 2020

חמשת האמנים המושמעים ביותר בישראל: 

חמש האמניות הכי מושמעות בישראל:

חמשת השירים המושמעים ביותר בישראל:

חמשת האלבומים המושמעים ביותר בישראל:

חמשת האמנים הכי מושמעים בעולם:

חמש האמניות הכי מושמעות בעולם:

חמשת האלבומים המושמעים ביותר בעולם:

חמשת השירים המושמעים ביותר בעולם: