עוד לפני הפריצה הגדולה שלה, וויטני יוסטון ניהלה מערכת יחסים קרובה עם רובין קרופורד (58). השתיים הכירו כשרובין הייתה בת 19, מבוגרת מוויטני בשנתיים, ומיד הפכו לחברות טובות. במהלך הקריירה שלה, יוסטון נצפתה יחד עם קרופורד בעשרות אירועים מתוקשרים ושמרה איתה על קשר קרוב.

בראיון טלוויזיוני שהעניקה לאחרונה בעקבות צאת הספר החדש שלה, "שיר בשבילך: החיים שלי עם וויטני יוסטון", רובין סיפרה על רומן שלדבריה התנהל בינה לבין הזמרת במקביל לקשר הידידותי שלהן. בין היתר היא אמרה: "החברות שלנו הייתה עמוקה. זה היה פיזי. הקיץ שבו נפגשנו היה הפעם הראשונה שהשפתיים שלנו נפגשו, וזה הרגיש נפלא. זמן קצר לאחר מכן העברנו לילה ביחד". בהמשך היא ציינה שהרומן לא קרה באופן מתוכנן.

בספר קרופורד חושפת את ההתנגדות של אמה של וויטני, הזמרת סיסי יוסטון, לקשר שנרקם בין השתיים. היא מספרת שב-1982, בעקבות חוזה ההקלטות הראשון עליו חתמה, וויטני בחרה לסיים את הקשר המיני עם קרופורד. במהלך אותה שיחה שקיימו, הזמרת העניקה לחברתה ספר תנ"ך בצבע כחול.

View this post on Instagram

A song for you * * * * * * #Book878 #ASongForYou #RobynCrawford #whitneyhouston #HomeLibrary #bookstagram #bookstagrammer #bookphotograph #bookphotographer #bibliophile #igreads #Reading #reading #read #Book #instabookclub #instabooks #bookworm #booklover #bookaholic #bookaddict #readersofinstagram #Readers #ilovebooks #readtolive #booknerd #booksofig

A post shared by Natasha Samani (@natashatdsamani) on

רובין הסבירה: "(וויטני) אמרה שאסור שיהיה בינינו מגע פיזי מכיוון שזה עלול להפוך את המסע שלנו למאתגר יותר. היא אמרה שאם אנשים יגלו עלינו הם ישתמשו בזה כנגדנו, כך זה הרגיש בשנות ה-80. שמרתי על זה בסוד. מצאתי נחמה בשתיקה שלי".

שבע שנים לאחר מותה של הדיוה הגדולה, חברתה הטובה בחרה לחשוף את הקשר האינטימי שניהלו מאחורי הקלעים בספר האוטוביוגרפי החדש. קרופורד הוסיפה: "הגעתי לנקודה שהרגשתי צורך להתייצב למען החברות שלנו, דחף לעמוד ולספר על האישה שמאחורי הכישרון האדיר". הראיון המלא של קרופורד ישודר בתכנית "דייט-ליין" של רשת NBC האמריקאית בשבת הקרובה.