הראפר פושה טי אוהב ללכת על הקצה כשזה מגיע לעטיפות האלבום שלו. אחרי שבפעם הקודמת, תמונה של חדר האמבטיה של וויטני יוסטון מלא בסמים, עיטר את אלבומו - יכול להיות שהפעם העטיפה תהיה קשורה עם לנה דל ריי וכמות נכבדת של קוקאין.

פושה ניקה אתמול את חשבון האינסטגרם שלו, שמונה למעלה מ-2 מיליון עוקבים, והעלה תמונה של אישה בשמלה לבנה משלבת ידיים, כשהפנים שלה מכוסות בכמות לא קטנה של אבקה לבנה שנראית כמו קוקאין. בנוסף, הפוסט כלל גם סרטון ממה שנראה כמו חלל שנערכת בו מסיבה, כשברקע מתנגן שיר חדש כשהפמליה שלו מרימה לו.

המעריצים של הראפר התלהבו מהעובדה שסוף סוף הם הולכים לקבל אלבום חדש ורוב התגובות לפוסט היו בסגנון של "הגיע הזמן באמת!" או "קדימה - עד שהם לא שמו לב בכלל לאישה שבתמונה. לאחר כמה שעות, עמודי טוויטר ומעריצים של לנה דל ריי זיהו, כאמור, את כוכבת הקאנטרי פופ והעלו את התמונה המקורית לצד המעובדת. הציוץ שתפס את רוב תשומת הלב היה של העמוד הפופולרי מאוד, Pop Crave, שנכתב שהיא מכוסה ב"שאריות לבנות".

השילוב של לנה דל ריי והקוקאין באותה תמונה על ידי פושה לא קרתה במקרה. לזמרת יש מערכת יחסים מורכבת וארוכת שנים עם התמכרויות לסמים, כשלפעמים היא מפארת את האבקה הלבנה בשיריה ולפעמים היא מדברת על כך שהיא רוצה להיגמל. אחד הדברים הכי מפורסמים אצל הקהל שלה היא שרשרת עם תליון לב שהופכת לכפית מזהב על מנת שתוכל להסניף. פושה טי עצמו ידוע כמי שבעבר היה סוחר סמים עד שפרץ בזכות המוזיקה שלו. מרבית השירים שלו עוסקים בעצם בסחר סמים ושימוש.

כזכור, ב-DAYTONA, אלבום האולפן השלישי של פושה טי שיצא ב-2018, נעשתה שימוש בתמונה המפורסמת של חדר האמבטיה של וויטני יוסטון משנת 2007, כשהיא הייתה בתקופה קשה מאוד מבחינת ההתמכרות שלה לסמים. זמן קצר לאחר שהאלבום יצא פושה חשף שבעצם קניה ווסט, שהפיק לו את האלבום, החליף את העטיפה ברגע האחרון ושילם עליה 85 אלף דולר.

"הוא החליף את העטיפה אתמול ב-1 לפנות בוקר", סיפר יממה לאחר צאת האלבום, "הוא לא התחבר אליה למרות שכולנו הסכמנו עליה. הוא טען שקניה הסביר את הבחירה בתמונה של יוסטון בטענה ש"זה מה שאנשים צריכים לראות כשהם מאזינים למוזיקה הזו". בקרוב מאוד נגלה מה עומד מאחורי התמונה המסתורית, סינגל בכורה לאלבום, עטיפה של כל הפרויקט או אפילו אולי שיתוף פעולה מפתיע בין השניים.