דיויד גואטה, פרומו (צילום: Rick Guest)
מי מספר 1? דיויד גואטה | צילום: Rick Guest

דיויד גואטה הוכתר רשמית לדי.ג'יי הטוב ביותר בעולם. זה קרה בסוף השבוע האחרון כשגואטה דורג במקום הראשון ברשימת מאה הדיג'יים הגדולים בעולם על ידי המגזין הקובע בתחום, DJ! מגזין. מדובר בפרס היוקרתי ביותר בעולם התקליטנים. גואטה הנרגש קיבל אותו במסגרת ועידת הדאנס השנתית שהתקיימה באמסטרדם.

גואטה, שהוציא השנה את האלבום רווי הלהיטים והמצליח מאוד "Nothing But The Beat", הצליח להזיז מהפסגה את ארמין ואן ביורן האגדי, שנמצא רק במקום השני. יש לציין כי זו הפעם הראשונה מזה כמה שנים שבה הצליח תקליטן מתחום ההאוס לכבוש את המקום הראשון, אחרי שבשנים האחרונות שהו במקומות הראשונים תקליטים מעולם הטראנס.

טייסטו שלישי, אינפקטד מאשרום במקום ה-21

במקום השלישי נמצא טייסטו, שביקר בישראל ממש לאחרונה. את העשיריה הראשונה משלימים Deadmau5 במקום הרביעי, Above & Beyond בחמישי, Avicii בשישי, Afrojack בשביעי, Dash Berlin בשמיני, מארק שולץ בתשיעי, ו"Swedish House Mafia" במקום העשירי.

הנציגות הישראלית ברשימת מאה הדיג'יים הגדולים קיימת, אם כי פחות מבעבר. אינפקטד מאשרום במקום ה-21 המכובד, אסטריקס במקום ה-53 וסקאזי במקום ה-61.

במקביל, הגיע הלהיט החדש של דיוויד גואטה "Without You" עם הראפר אשר למעמד "זהב" בארה"ב וצועד במקום ה-7 במצעד הסינגלים המרכזי Billboard Hot 100. הקליפ ללהיט הניב כ-9 וחצי מיליון צפיות ביו טיוב עד כה.

וזה סרטון "מאחורי הקלעים" של הקליפ, שהניב לבדו מעל ל-4 וחצי מיליון צפיות.

>> רוקסט החזירו את הקהל 20 שנה אחורה עם כל הלהיטים

>> סקאזי בראיון: "ממוסחר זה מעולה, זה אומר שהגעת לכל השכבות"