2019 הייתה ללא ספק שנת הפריצה הבינלאומית (והדי בלתי נתפסת) של בילי אייליש, שנה מוצלחת במיוחד שהגיעה בזכות אלבום הבכורה הנהדר שלה "When We All Fall Asleep, Where Do We Go".

אלבומה הראשון של האמריקאית בת ה-18 יצא במרץ של השנה שעברה, והפך מהר מאוד כאמור להצלחה גלובלית עם להיטים כמו "You Should See Me in a Crown", "Bad Guy" ו-"When the Party's Over".

בעקבות ההצלחה המסחררת, אייליש הצעירה כבר החלה לעבוד על הפרויקט המוזיקלי הגדול הבא שלה, ורבים ממעריציה מאמינים (וחולמים) שהיא תשיק אותו לקראת הקיץ הקרוב.

מוקדם יותר השבוע, נשאלה הזמרת הצעירה במהלך ראיון לתחנת הרדיו האמריקאית iHeartRadio האם אלבום חדש שלה אכן צפוי לצאת במהלך 2020.: "זה לא ייקרה השנה", הפתיעה אייליש והוסיפה: "אני אקליט אותו השנה אבל אוציא אותו בשנים הקרובות, כשהוא יהיה מוכן. זה עדיין לא שם".

הראיון עם אייליש, ובעיקר תשובתה כאן למעלה בכל הקשור להשקת אלבומה הבא, הובילה לאכזבה אדירה בקרב מעריציה שמשתוקקים כבר תקופה ארוכה למוזיקה חדשה מצדה של הצעירה האמריקאית, זאת למרות שלאחרונה נודע שהיא תהפוך בקרוב לזמרת הצעירה ביותר אי פעם שכתבה והקליטה שיר נושא לסרט ג'יימס בונד.


למרות זאת, נראה שמעריציה הרבים של אייליש לא ייצאו מאוכזבים לחלוטין בשנה הקרובה, לאחר שנודע שבמקביל לעבודות על האלבום החדש וסיבוב ההופעות שלה שצפוי להיפתח בעוד כחודשיים, אייליש מצלמת בימים אלה סרט דוקומנטרי שעתיד לעלות לאפל מיוזיק בחודשים הקרובים.

"עוד לא ראיתי אף חלק מתוך הסרט שאמור לצאת השנה", סיפרה אייליש באותו ראיון." האמת היא שאני מפחדת ואני מתחרפנת. אנשי הסרט מלווים ומצלמים אותי מיולי 2018. למי יש כל כך הרבה חומר מצולם עליו שהוא לא ראה מעולם? אני מבועתת".

על פי דיווחים שפורסמו בשבועות האחרונים, אייליש צפויה להרוויח משידור הסרט כ-25 מיליון דולר, ומי שנבחר לביים את הסרט הוא הבמאי אר.ג'יי. קוטלר, שמוכר בעיקר בזכות עבודותיו על הסרט הדוקומנטרי "חדר מלחמה" והדרמה המוזיקלית המצליחה "נאשוויל".