לפי הדיווחים מעבר לים, שינייד או'קונור התאשפזה היום (שישי), לאחר שרצתה לשים קץ לחייה. כזכור, הזמרת הוותיקה איבדה את בנה הצעיר, נביאים נסטה עלי שיין, לפני כשבוע כשהצליח לברוח מההשגחה של צוות בית החולים בדבלין ושם קץ לחייו בגיל 17.

"החלטתי ללכת אחרי הבן שלי. אין שום טעם לחיות בלעדיו. נשארתי פה רק בשבילו ועכשיו הוא לא פה", כתבה או'קונור בטוויטר שלה, ובהמשך טענה בווידויים שוברי לב שהיא הייתה "מפלצת" כי התנכרה מהמשפחה שלה והוסיפה ש"לא הגיע לי לחיות".

"אלוהים עשה אותי לא בסדר", המשיכה, "אז אני שולחת את עצמי בחזרה והולכת לחפש את האדם היחיד הכדור הארץ שבאמת אהב אותי". תוך שעה, הזמרת הרגיעה את העוקבים שלה שככל הנראה דיווחו לרשויות על מצבה והודיעה שהיא נמצאת בדרך לבית חולים: "אני מצטערת. לא הייתי צריכה להגיד את זה. אני עם המשטרה. אני מצטערת שעצבנתי את כולם, אני אבודה בלי הילד שלי ושונאת את עצמי. בבית חולים יעזרו לי קצת. אבל אני הולכת למצוא את שיין, זה רק עיכוב".

כזכור, זמן קצר לאחר שיצאה ההודעה על מותו, הזמרת יצאה למלחמה נגד הרשויות האיריות לאחר שלטענתה זה "בלתי נסלח" שבנה הצליח לחמוק מהם ולשים קץ לחייו למרות שהיה בהשגחה מקרוב. בסדרת ציוצים, או'קונור תקפה את הרשויות ואת סוכנות הילדים והמשפחה "טוסלה" על כך שהם "לא מוכנים לקחת אחריות" וטענה ש"יותר מדי ילדים מתו במשמרת שלהם".

כמה שעות לאחר מכן חשפה שבנה תכנן את ההלוויה שלו והוסיפה: "אמרו שאין לו תכניות, ש'לתכנן לוויה זה לא שונה מלתכנן חתונה'. "נחשו איפה הבן שלי למד להכין את הלולאה שממנה נתלה? הוא ניסה לפני שבוע, ושאלתי אותו. הוא אמר לי שלמד את זה על המחשב בבית החולים הפסיכיאטרי לילדים, בזמן שטיפלו שם בפסיכוזה שלו".