ביום שישי האחרון הגיעה ג'ניפר לופז להתארח בתכנית הלילה של ג'ימי פאלון, שם היא סיפרה על התחושות והחוויות שלה מהמופע הכה מדובר שהעלתה לפני כשבוע יחד עם שאקירה בהפסקת המחצית של גמר הסופרבול.

במהלך הראיון שיתפה לופז את הצופים בהכנות לקראת האירוע הגדול, וסיפרה על הביצוע יוצא הדופן שהעניקה יחד עם בתה אמי לשירים "Let's Get Loud" ו-"Born in the USA".

"אני מתרגשת כי עבדנו על זה כל כך קשה. התחלנו את החזרות לחלק שלי בנובמבר, ועשינו חזרות כל יום במשך כמה חודשים", סיפרה לופז שלא הצליחה לעצור את עצמה והזילה כמה וכמה דמעות של התרגשות. "זה משוגע, זה עניין גדול. אני פשוט שמחה שכולם אהבו את זה. זאת הסיבה שאני כל כך נרגשת".

על ההופעה לצד בתה, אמי, היא סיפרה: "יש לה גנים של פרפורמרית. היא לא מכניסה לראש שלה כמה זה גדול או מפחיד, וזה מה שאתה צריך לעשות כשאתה שם למעלה. אתה חייב להיות בשליטה. יש לה את הגן הזה שגורם לה להרגיש בנוח. הלוואי והייתי יותר דומה לה בזה".

עוד במהלך סוף השבוע האחרון פורסם כי בעקבות ההצלחה הרבה לה היא זכתה בעקבות הופעתה בסופרבול, לופז חתמה מול חברת ההפקות "לייב ניישן" חוזה לפיו היא תשיק בקרוב מופע חדש שיעלה במשך מספר שנים.

"היא העניקה למעריצים הופעות חיות בלתי נשכחות במשך (שני) עשורים, עם אירועים שהוכרזו סולד אאוט מראש ומופע קבוע בלאס וגאס. הדרישה לצפות בהופעות של ג'ניפר רק גדלה", סיפרו אנשי "לייב ניישן" על ההחלטה.