דואה ליפה מציינת השבוע חודש לשחרור אלבומה השני והמצליח "Future Nostalgia”, שבעיני רבים ביסס את מעמדה כאחת מכוכבות הפופ הגדולות של התקופה. הזמרת הבריטית כבשה את מצעדי ההשמעות בעשרות מדינות בעזרת האלבום והלהיטים שיצאו ממנו עד כה, ביניהם "Physical” ו-"Don’t Start Now”.

בימים האחרונים דווח כי האלבום, הסינגלים וההופעות שליוו אותו הכניסו מיליוני דולרים לכיסה של הכוכבת הצעירה, ושבסך הכל היא הרוויחה בשנה האחרונה כ-30 מיליון דולר. לשם השוואה, שנה לפני כן היא עשתה קצת פחות מ-15 מיליון דולר - כמחצית מהסכום.

הנתון המדהים ממקם את דואה ליפה ברשימת 20 הזמרים המרוויחים ביותר בבריטניה, כשבאותה רשימה נמצאים אמנים כמו אדל, אד שירן, רובי וויליאמס וקלווין האריס, שבעבר שיתף פעולה עם ליפה בשיר "One Kiss”, שנחשב לאחד הלהיטים הגדולים בקריירה שלה.

את הרשימה מוביל חבר הביטלס, פול מקרטני, שהונו מוערך ביותר ממיליארד דולרים, ומיד אחריו ברשימה ניתן למצוא את אלטון ג'ון עם הון שמוערך בכ-450 מיליון דולר.

דואה ליפה החלה את דרכה המוזיקלית לפני כעשור, באמצעות עמוד יוטיוב פופולרי, אליו היא העלתה קאברים שלה ללהיטים של אמנים כמו פינק ונלי פורטדו. ב-2017 היא זכתה לפריצה הבינלאומית שלה עם השיר "New Rules”, שנחשב לסינגל המצליח ביותר מאלבום הבכורה שלה ולאחד הלהיטים הגדולים של אותה שנה.