במהלך החודשים האחרונים חשפה אדל הצצות לתהליך הפיזי שעברה בעקבות הכניסה שלה לשגרת אימונים חדשה ואינטנסיבית, ולטענת המעריצים, שתי הסיבות העיקריות למהפך של הזמרת הן הגירושים מבעלה בשנה שעברה והקאמבק המוזיקלי שלה, אותו היא אמורה לפתוח בספטמבר הקרוב.

בשבוע שעבר העלתה אדל תמונה לאינסטגרם, בה היא מציגה את התוצאות המדהימות של המהפך. אותה תמונה עוררה סערה ברשתות החברתיות וצברה יותר מ-11 מיליון לייקים, ובימים האחרונים מקורב לזמרת סיפר איך היא הגיבה לעניין הרב שנוצר סביב השינוי החיצוני שעברה.

"אדל מובכת מתשומת הלב שהיא מקבלת", הוא סיפר, "למרות שהיא נראית עכשיו יותר טוב מאי פעם, היא עדיין מרגישה חסרת ביטחון בכל הנוגע להופעתה החיצונית, ולפעמים קשה לה כשאנשים אומרים לה שהיא נראית טוב ומחמיאים לה על המהפך".

View this post on Instagram

Thank you for the birthday love. I hope you’re all staying safe and sane during this crazy time. I’d like to thank all of our first responders and essential workers who are keeping us safe while risking their lives! You are truly our angels ♥️ 2020 okay bye thanks x

A post shared by Adele (@adele) on

"אדל מספרת שבפעמים הראשונות כשהיא שהסתכלה במראה לאחר השינוי היא הייתה המומה", הוסיף אותו מקור, "ועכשיו היא נהנית למדוד ולקנות בגדים חדשים במידות קטנות. היא מפצה על הזמן שאבד ומבזבזת אלפי דולרים".

בנוסף, ציין אותו מקור שאנשים בסביבתה של הזמרת חוששים שחוסר הביטחון שהיא חשה יפגע בחזרה שלה לבמות, ולפי דיווחים שהגיעו בחודשים האחרונים מחברת התקליטים שלה, אדל צפויה לשחרר את אלבומה הרביעי לקראת סוף השנה, חמש שנים לאחר אלבומה הקודם והמצליח "25"..