נראה שמאז שדווח לראשונה על הפרידה שלהם, טראוויס סקוט וקיילי ג'נר עושים כל מאמץ אפשרי כדי להוכיח שהקשר החברי ביניהם לא נפגע ושבכוונתם להמשיך לגדל את בתם המשותפת ביחד. השניים יצאו במהלך השבוע האחרון במספר אמירות שמפריכות את השמועות, לפיהן הייתה בגידה שסיימה את מערכת היחסים בין השניים.

בסוף השבוע האחרון טראוויס שחרר את הסינגל החדש שלו, "Highest In The Room". לא עבר זמן רב עד שהמעריצים זיהו שם כמה משפטים שככל הנראה מתייחסים לבעיות בקשר שלו עם קיילי. אותן שורות מחזקות את ההשארות שטוענות שמה שהוביל לפרידה היה התנגשות בלוח הזמנים של שני הכוכבים.

בין היתר, המעריצים הצביעו על שורות כמו "אני עושה הופעה, אחזור בקרוב - זה לא מה שהיא רוצה לשמוע", "כשאני איתך אני מרגיש חי - את אומרת שאת אוהבת אותי, אל תשקרי לי" ו"אל תחתכי את הלב שלי, איני רוצה למות".

לפני מספר ימים מקורבים לזוג לשעבר סיפרו לאתר !E: "הם התחילו לריב ללא הפסקה ועל דברים מגוחכים. קיילי יכולה להיות מאוד סקפטית לגבי טראוויס, וטראוויס מאוד לחוץ סביב הוצאת האלבום החדש שלו". בהמשך אותו מקור הוסיף ש"טראוויס שוהה בבית שלו בבוורלי הילס, וקיילי מאפשרת לו לראות את סטורמי".