כמו שאר כוכבי תעשיית ההיפ הופ האמריקאית, גם ליל יאכטי מעביר חלק מהשהות הממושכת בביתו באמצעות שיחות שהוא מנהל עם מעריציו דרך הרשתות החברתיות, ולאחרונה הראפר החל לצרף לשיחות אנשים שהציעו לעשות דברים מוזרים - ולעיתים אפילו דוחים במיוחד - בפני המצלמה.

מוקדם יותר השבוע הראפר התיישב מול המחשב יחד עם כמה מחבריו וסיפר על מעריץ שלו שטען שהוא מוכן לשתות שתן בשידור.

כמובן שליל יאכטי צירף מהר מאוד את הצעיר לשיחה, וגרם לאלפי הצופים להיחשף לתרחיש המזוויע. אותו מעריץ נכנס לחדר השירותים של אחותו, שם הוא מילא כוס בנוזל הצהוב - וכמובן שאחרי זה הכל הסתבך.

כדי לעודד אותו לבצע את המעשה, הראפר הציע לשלם לאותו מעריץ 500 דולרים, ולמרות שרבים מהצופים ניסו לעצור אותו בתגובות, המעריץ בחר להמשיך ושתה את כל תכולת הכוס.

כמה שניות לאחר מכן נשמע הצעיר כשהוא אומר לראפר: "זה ממש קל", בעוד שחלק מהצופים מאמינים שהצעיר שתה את השתן של אחותו, אחרים טוענים שהוא הטיל את מימיו שלו לתוך הכוס.

אגב, זאת לא הפעם הראשונה שליל יאכטי מעלה ל"תכנית הכישרונות" שלו מעריצים עם הצעות מוזרות, ובעבר הוא גרם לצופים לצפות באנשים שאכלו דאודורנט ומזון לכלבים במהלך שידור, ואפילו שילם 200 דולר לאדם שהיה מוכן לגלח את הגבות שלו עבור התכנית. מה שהבידוד עושה לאנשים.