כפי שדווח בשבועות האחרונים, ג'סטין ביבר פתח ביום שישי את מסע הקידום של אלבומו הבא עם סינגל ראשון שיצא מתוכו והגיע בדיוק בזמן לחגיגות פתיחת השנה היהודית החדשה (כן, אנחנו יודעים שזו לא הייתה כוונתו).

"Holy”, השיר החדש, הוא שיתוף פעולה של הזמר עם צ'אנס דה ראפר, ומגיע כשבעה חודשים אחרי שג'סטין שחרר את אלבום הקאמבק שלו ״Changes”.

את השיר החדש מלווה קליפ אותו ג'סטין צילם במהלך טיול ברחבי ארצות הברית אליו הוא יצא לפני מספר חודשים יחד עם אשתו היילי. לצד הזמר מככבים בקליפ השחקנית רייאן דסטיני והשחקן ווילמור ולדראמה, שמוכר בעיקר בזכות תפקידו בסדרת הטלוויזיה "מופע שנות ה-70", וכיכב בעבר גם באחד הקליפים הכי מוכרים של מאלומה.

בניגוד ל-״"Yummy” (הסינגל הראשון שיצא מתוך אלבומו הקודם של הזמר), "Holy” זכה לביקורות אוהדות ולתגובות נלהבות מצד המעריצים, ותוך שלושה ימים בלבד הוא התמקם במקום הראשון במצעדים של עשרות מדינות שונות וצבר יותר מ-25 מיליון צפיות ביוטיוב.

לכבוד צאת הסינגל החדש, עשרות מעריצים של ג׳סטין צילמו את עצמם רוקדים לצלילי השיר מחוץ לתחנת כיבוי אש, שממוקמת במערב הוליווד, ולאחר ששמע על כך, הזמר החליט להגיע למקום להפתיע את הקבוצה.

וכך, בסרטונים שמתעדים את המפגש המרגש, ניתן לצפות בג'סטין בעודו מביט על המעריצים מהצד, רגע לפני שהוא מסיר את המסכה וחושף את זהותו בפניהם. פייר? אהבנו ממש.