ג'יי זי וקניה ווסט, מהראפר המצליחים בעולם, ניהלו עד לא מזמן מערכת יחסים חברית, אבל זאת התפרקה בעקבות כמה אירועים שקרו ביניהם, ובראשם האשמות על סכום כסף ענק שג'יי זי (שמנהל את פורמט המוזיקה טיידל) חייב לקניה. ג'יי לא נשאר חייב ושחרר בסוף יוני את אלבומו "4:44", בו כלל טקסטים עוינים כלפיי קניה. החברות התפרקה ועולם המוזיקה נותר המום, אבל ערוץ 4 הבריטי מיהר לחקור את מערכת היחסים בין השניים ויצר סרט דוקו על הריב הגדול.

התכנית "אויבים - ג'יי זי נגד קניה ווסט" ששודרה אתמול בערב, גרמה ללא מעט מעריצים לצאת נגד ג'יי זי, ולהאמין שהוא ניצל את החברות הזאת לטובת האינטרסים שלו. התכנית שסקרה את ההיסטוריה המשותפת של השניים, הציגה באור שלילי את ג'יי זי וגרמה לווסט להראות הקורבן שנוצל ורומה על ידי חברו הטוב, שהשתמש בכשרון שלו כדי להשיג כסף. בנוסף, כללה דמויות מעברם של הראפרים, ובאחת הסצנות יוג'ין מקנייר (חבר ילדות של קניה) מראה לעולם את חדר השינה של ווסט, בו הוא וחבריו היו מקליטים שירים. הוא סיפר על אותם הימים: "היינו הולכים לבית שלו. היו לו מלא פוסטרים של ראפרים, ארגזים של אלבומים ואוסף של סרטי פורנו".

החברות בין השניים התחילה ביום בו קניה ווסט זכה להשמיע לראפר הניו יורקי חומרים שלו. ג'יי זי התלהב כל כך מהאמן הצעיר והחליט להפוך אותו למפיק המוזיקלי של אלבומיו. במקביל, ווסט הוציא שרשרת של אלבומים מצליחים משלו שהעלו אותו לרמה של המסטר. הראפרים הפכו לחברים הכי טובים ואפילו הוציאו אלבום משותף ב-2011. למרות שג'יי זי היווה עבור קניה מודל לחיקוי, רבים סבורים שווסט התעלה על המורה. רק התגובות שהגיעו אחרי שידור התכנית היו לטובתו של ווסט, ונאמרו בהן משפטים כמו: "קניה ווסט מעל לג'יי זי. הבחור גאון", "ג'יי זי נשאר זבל כמו תמיד" ו-"האלבום של קניה הוא שלמות וג'יי זי רק השתמש בכשרון של החבר שלו".