אדל בביקורת על הארי סטיילס? הכוכב הבריטי גרף שלשום את הפרס הנחשק אלבום השנה בטקס פרסי הגראמי. המעריצים בטוחים שאדל לא אהבה את העובדה שסטיילס ניצח למרות שהתחרה איתה ועם ביונסה באותה קטגוריה. בסרטון שרץ בטוויטר רואים הזמרת הבריטית המצליחה הולכת כשסטיילס נתן את נאום הזכייה שלו וחולפת על ליזו ההמומה. "אדל פשוט לא יכולה לסבול את השקרים שהגראמי מאכיל אותנו", הגיב אחד המעריצים.

"למה לעזאזל ליזו פשוט צוחקת", שאלה מעריצה נוספת ואחת הוסיפה :"אמאלה, אני אוהבת את אדל אפילו יותר עכשיו". היו כאלה שניסו לכבות את השריפה וטענו בכלל שמדובר במניפולציה של השידור: "היא בכלל לא עוזבת, היא פשוט זזה מהדרך. ליזו ואדל שתיהן חברות ממש טובות של הארי. השולחן שלהן היה אחד ליד השני כבר בכמה טקסים.

 

"זה לא מה שקרה, היא פשוט עברה לשולחן אחר", שיתפה מעריצה נוספת בגרסה שמגינה על אדל (תלוי איך מסתכלים על זה). "לאלבום של הארי הגיע, הוא מדהים והארי מדהים", הגיבה אחרת ובכך הסיתה את האש לכיוונו של סטיילס.

עשרות מעריצים מנסים להשיג את תגובתם של אדל והארי סטיילס ומתייגים אותם בכל ציוץ שני בנושא, אבל אף אחד מהם לא הגיב, נכון לכתיבת שורות אלה. באשר לכל שאר הדברים שקרו בטקסביונסה שברה את שיא זוכי הגראמי עם 32 פסלונים בסך הכל, אחרי שהוענקו לה ארבעה פרסים ועקפה את המנצח סר גאורג סולטי. 

סם סמית' קים פטרס זכו בביצוע הפופ הטוב של השנה על המגה להיט שלהם Unholy. הזכייה המפתיעה של השנה הלכה לבוני רייט, זמרת ויוצרת אמריקאית בת 73 שזכתה בפרס שיר השנה, שמוענק לכותב הטוב ביותר, על Just Like That.