בריטני ספירס (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
מחווה? בגילה? בריטני ספירס | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

רשת אמ.טי.וי תחלק גם השנה פרסים לקליפים מצטיינים בטקס ה-VMA שיתקיים ב-28 באוגוסט באולם "נוקיה" בלוס אנג'לס, בהנחייתה של ניקי מינאג'.

לצד רשימת המועמדים המעניינת, פורסם השבוע הפרומו לטקס, לפיו נראה כי בריטני ספירס, שב-2 בדצמבר הקרוב תחגוג את יום הולדתה ה-30,  צפויה לקבל "פרס למפעל חיים" בתחום הפופ, כבוד ששמור בדרך כלל לאמנים שגילם כפול (או משולש) משלה.

Get More: 2011 VMA, Music

לפני קבלת הפרס מתוכננת הופעה חסרת תקדים של כמה מכוכבי הפופ הגדולים כיום, אשר יבצעו את מיטב להיטיה של בריטני. לפי הדיווחים (מדובר בשמועות כרגע) סלינה גומז תבצע את "Baby One More Time", קייטי פרי תבצע את "Oops! I did it again", ג'נט ג'קסון תבצע את ""I'm a slave for you, קשה וניקי מינאג' (זמרת החימום של ספירס לאחרונה) יבצעו את "Gimme More".

ליידי גאגא (!!) תבצע את "Circus" ולאחר מכן, מלכת הפופ בכבודה ובעצמה, מדונה, תעלה להעניק לבריטני את פרס מפעל החיים. מעניין האם השתיים ישחזרו את הנשיקה המפורסמת מהטקס ההוא ב-2003.

בין אם השמועות נכונות או לא, בריטני כבר הגיבה בחשבון הטוויטר שלה על הפרומו של MTV ואמרה "אני אוהבת את MTV. זה בהחלט הולך להיות לילה בלתי נשכח".

בריטני ומדונה מתנשקות (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
בדרך לשחזור הנשיקה? מדונה ובריטני ספירס | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL