הראפר דה-בייבי מתמודד בימים האחרונים עם מתקפה חריפה נגדו, שהגיעה בעקבות תקרית אלימה בה היה מעורב בסוף השבוע האחרון. רגע לפני שעלה לבמה בהופעתו בעיר טאמפה שבפלורידה, הראפר עבר דרך הקהל וסטר בחוזקה בפניה של מעריצה.

אותה בחורה ניסתה לצלם את הראפר שסלל את דרכו לבמה בין ההמונים וכיוונה את הטלפון שלה לעברו, דבר שככל הנראה הרגיז אותו. בעוד שהאנשים שעמדו סביבה סייעו לה להתרומם ולהתאושש מהמכה הקשה, דה-בייבי המשיך בדרכו לבמה והתעלם מהקריאות שנשמעו נגדו מהקהל.

לפי דיווחים של אתרים בחו"ל, הנוכחים באולם קראו לראפר לרדת מהבמה לאחר התקרית והוא והצוות שלו עזבו את המקום לפני שהספיק לבצע אפילו שיר אחד. בעקבות המתקפה נגדו ברשתות החברתיות, שהגיעה בעקבות הפצת הסרטון שמתעד את התקרית האלימה, דה-בייבי סיפר על התביעה שהוגשה נגדו מצד המעריצה וציין שהוא מתכוון להיאבק מולה בבית המשפט.

זאת לא הפעם הראשונה שהראפר מסתבך עם החוק. רק לפני מספר שבועות דה-בייבי הואשם בתקיפה ושוד של גבר. החקירה נגדו סביב אותו תיק עדיין ממשיכה. מקורבים מספרים שבעקבות התנהלותו הבעייתית, הראפר מתמודד עם קשיים במכירות הכרטיסים להופעות שנותרו לו במסגרת סיבוב ההופעות הנוכחי שלו - "Up Close N Personal".