לפי דיווחים שהתפרסמו אתמול (רביעי) בכלי התקשורת השונים בארה"ב, צו מעצר הוצא השבוע נגד זמר הרוק מרילין מנסון באשמת תקיפת צלם שעבד באחת מההופעות שלו שהתקיימה ב-2019. גורמים מטעם משטרת ארה"ב מסרו לכלי התקשורת בארצם כי מול מנסון עומדים כעת שני סעיפים של תקיפה קלה.

כאמור, התקיפה ארעה לכאורה בזמן ההופעה באוגוסט 2019 עם להקת ההבי מטאל האמריקאית וייט זומבי, וגורמים שונים סיפרו לאתר הבידור TMZ שבמהלך ההופעה מנסון ירק על המצלמה ששידרה על מסכי הענק שבמקום, והצלם שהועסק על ידי מארגני האירוע סיפר למשטרה ש"חלק מהרוק של מנסון פגע בי ושמדובר בפגיעה". 

דובר משטרת ניו המפשיר הוסיף שמנסון ועורך דינו מודעים לצו המעצר כבר כמה שבועות אבל "לא נעשה על ידי המשטרה כל מאמץ לחזור בשביל להתמודד עם ההאשמות".

מרילין מנסון  (צילום: JEFF KOWALSKY/AFP via Getty Images)
מרילין מנסון | צילום: JEFF KOWALSKY/AFP via Getty Images

צו המעצר נגד מנסון מגיע כזכור לאחר שיותר מ-12 נשים התלוננו על תקיפות מיניות מצדו, ביניהן השחקנית רוז מקגווין, ובנות זוגו לשעבר אסמה בינאקו ואוון רייצ'ל ווד. "התעוררתי לצד האדם שטוען שהוא אוהב אותי בזמן שהוא אונס אותי", חשפה מקגווין בחשבון האינסטגרם שלה בזמנו האחרונה. "אני עומדת לצד כל הקורבנות שלו ונלחמת כדי שקולותיהן לא יושתקו".