אין תמונה
כוח נשי. בריטני ספירס

אחרי שקיילי מינוג הודתה ש"דואט עם בריטני יהיה מדהים", מגיעה התשובה מכיוונה של הספירסית המתקאמבת, שמתברר שהיא וקיילי הותיקה ממנה בעשור שלם לפחות מחמיאות אחת לשניה בטוויטר באופן קבוע.

בראיון לעיתון לונדוני אמרה בריטני ספירס שכל הסצינה הנשית של הפופ העולמי - משמע ליידי גאגא, אדל, קשה, קיילי והיא עצמה מאוד פורחת, ש"זה ממש יפה לראות את זה", ושהיא הייתה מאוד שמחה לאגד את כולן ולהראות לעולם את הכוח הנשי המאוחד בפופ, כלומר שכולן יחד יקליטו להיט משותף.

בריטני גם לא שללה דואט רק עם קיילי מינוג ואמרה שזה יכול להיות "לא פחות מגאוני, אני מאוד אוהבת אותה". מרוב פרגון עוד רגע נתחיל לחלק פה שקיות הקאה.

אדל שוב שוברת שיאים בבריטניה

אדל 3 adele (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
שיאנית. אדל | צילום: Chris Jackson, GettyImages IL

ואפרופו אדל - הסופגניה הבריטית שוברת השבוע שיאים חדשים כשהיא מחזיקה שבוע עשירי ברציפות בראש טבלת מכירות האלבומים בבריטניה עם אלבומה "21", הישג אליו לא הגיע אף אמן מאז להקת "דייר סטרייטס" עם האלבום "אחים לנשק" ב-1986. אדל הגיעה להישג הגדול כש-250 אלף עותקים נוספים מאלבומה נמכרו בבריטניה בשבוע האחרון, גידול של 65 אחוזים במכירות.

גם השבוע אלבומה השני "19" שני בטבלת המכירות, כשהוא נהנה מהצלחת "21". במקום השלישי נמצא שיתוף הפעולה בין רונאן קיטינג לברט באכרך. אחריהם ברשימה "The Overtones", ריהאנה, מרי ביירן מ"אקס פאקטור", רדיוהד, בריטני ספירס וג'סי ג'י במקום ה-9. אדל, אומרים בבריטניה, נהנתה במכירות מ"אפקט יום האם", שמגביר את קניית המתנות וכמוה גם אלבום האוסף של הזמרת אווה קאסידי, שעלה למקום ה-10 השבוע.

מוחרמת עם לב זהב

אמטיוי אירופה, שאקירה (צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL)
מוחרמת במדריד. שאקירה | צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL

מה שציוץ קטן בטוויטר יכול לעשות. לאחרונה חשפה באופן רשמי הזמרת המנענעת שאקירה את הקשר הרומנטי שלה עם ה"נשמה שלה" כדבריה, כדורגלן ובלם ברצלונה ג'רארד פיקה. זו הפעם הראשונה ששאקירה חושפת פרטים מחייה האינטימיים ועוד דרך האינטרנט.

התגובות באופן טבעי לא איחרו לבוא והקיצוניות שבהן הגיעו מאוהדי קבוצת ריאל מדריד, היריבה הגדולה של ברצלונה, והקבוצה האהודה בספרד עם כ-40 מיליון אוהדים, שאמרו שבגלל הקשר של הזמרת לשחקן של ברצלונה הם אוסרים באופן רשמי על השמעת השירים שלה באצטדיון הביתי של הקבוצה. מדובר במכה תדמיתית קשה לזמרת לטינית ששרה בספרדית והצליחה על לא עוול בכפה לערער את מעמדה בשוק המוזיקה הספרדי.

כמו כן הודיעה שאקירה כי היא תורמת 400 אלף דולר למען שיפוצו והקמתו מחדש של בית ספר בהאיטי, שנהרס ברעידת האדמה שפקדה את המדינה ב-2010. נשמה טובה.

פט שופ בויז הופעה 11 (צילום: רועי ברקוביץ')
פט שופ בויז בהופעה | צילום: רועי ברקוביץ'

הפט שופ בויז מצטרפים לסיבוב ההופעה של טייק ד'את

הפט שופ בויז מצטרפים לסיבוב ההופעה של טייק ד'את ברחבי בריטניה. כזכור פט שופ בויז כבר עבדו עם רובי וויליאמס בעבר, הפיקו לו שירים והוא אפילו הקליט גרסאות כיסוי לשירים שלהם. גארי ברלאו הצהיר בעבר כי פט שופ בויז היו הלהקה הראשונה שהוא קנה דיסק שלה בחייו. כיף לו.

"בקסטריט בויז" ו"ניו קידס און דה בלוק" מקליטים יחד

להקות הבנים הגדולות שעשו קאמבקים מתוקשרים - "בקסטריט בויז" ו"ניו קידס און דה בלוק", כבר יצאו לסיבוב הופעות משותף שהיטיב עם שתיהן. עתה מודיעים חברי הלהקות כי הם מקליטים יחד את השיר "Don't Turn Off The Lights Now", שיר שמזוה עם "NKOTB" (ושיר שונה מהלהיט של אנריקה איגלסיאס עם שם דומה מהאלבום "Escape מ-2001).

הביצוע המשותף יקדם אלבום בהופעה חיה, המתעד את המופע המשותף של הלהקות, שייצא ב-24 במאי 2011 ויכלול כמובן את השיר החדש. בכוונה או שלא, השיר כבר נחשף על ידי חברי "בקסטריט בויז" בהפלגה בקרוז בחודש דצמבר האחרון. כנראה שהם היו מספיק שיכורים בשביל זה.

>> כרטיס חינם להורה מלווה למופע של ג'סטין ביבר