מישה בי, מתמודדת העונה השמינית של "אקס פקטור בריטניה", העלתה לעמוד האינסטגרם שלה לפני כמה ימים מספר סרטונים בהם היא התייחסה להערות פוגעניות שהופנו אליה מצד השופטים טוליסה ולואי וואלש לאחר אחד הביצועים שלה בתכנית בה היא השתתפה לפני כ-9 שנים.

הזמרת הבריטית, שהייתה בת 19 כשהופיעה בתכנית, האשימה את שני השופטים בהתבטאויות גזעניות וטענה שההשפלה שעברה על הבמה בפני מיליוני הצופים הותירה בה צלקות שמלוות אותה עד היום.

במהלך אותו שידור, לאחר שמישה בי שרה את הלהיט "Purple Rain" של פרינס וזכתה לתשואות מהקהל, טוליסה אמרה: "את תחרותית מאוד. ראיתי צד אחר שלך מאחורי הקלעים ואני חושבת שאת לא מודעת למה שאת עושה, אבל בדרך כלשהי את הופכת לתוקפנית מאוד ואפילו אכזרית כלפי המתמודדים האחרים. כמה מהם אמרו לי שהערת להם".

View this post on Instagram

A post shared by m i S h a (@iammisha_b) on

מי שיצאה אז להגנתה של מישה בי הייתה המנטורית שלה, הזמרת האמריקאית קלי רולנד, שמוכרת גם כחברת להקת הבנות המצליחה "דסטיניז צ׳יילד", ובסרטונים החדשים שהעלתה, מישה בי סיפרה שבעקבות דבריה של השופטת, היא התמודדה במשך שנים עם בעיות נפשיות ומחשבות אובדניות.

בנוסף היא סיפרה: "זאת הייתה החוויה הכי כואבת בחיים שלי. הם הסתכלו על זה בתור הזדמנות לרסק ילדה שחורה שהגיעה מבית שבור. הם פעלו יחד כדי לחסל את התדמית שלי ולפגוע בקריירה שלי בעזרת שקרים. הרבה אנשים משתמשים במילים שנאמרו עליי כדי לתאר התנהגות של נשים שחורות".

View this post on Instagram

A post shared by m i S h a (@iammisha_b) on