ליל דארק נחשב לאחד מהשמות החמים ביותר בתעשיית ההיפ-הופ בשנה האחרונה, ומעבר לעובדה שהוא מגיע משיקגו, עיר מיוחסת בסצנת הראפרים והמוזיקה בכלל - הוא כבר הספיק לשחרר בקיץ האחרון שיתוף פעולה עם דרייק, "Laugh Now Cry Later", ולפני כחודש הוציא גם את The Voice, אלבומו החדש והדי מוצלח.

אז מה חדש באזור האפל? הראפר בן ה-28 שיחרר במהלך סוף השבוע את הגרסה המורחבת לאלבום שלו, גרסה שכוללת הפתעה לדמות נוספת שיצאהגם היא  משיקגו - ויש שיגידו אפילו הכי מפורסמת שיצאה מ"עיר הרוחות", ואנחנו מדברים כמובן על קניה ווסט.

דארק הקליט  לחלק החדש באלבומו שיר בשם "Kanye Krazy" ("שיגעון הקניה", נניח, והטעות כמובן במקור) ובמהלכו הראפר המבטיח מספר שהוא הולך להשתגע כמו קניה. למרות זאת, החלק בשיר שבאמת העסיק את כולם במהלך היומיים האחרונים היה בכלל הקליפ שמורכב כולו מסיטואציות זכורות היטב בקריירה השנויה במחלוקת של ווסט.

View this post on Instagram

A post shared by DURKIOOO (@lildurk)

מהקליפ האחרון והזכור של ווסט עם ליל פאמפ ("I Love It"), דרך אלתורי ביטים לייב במקהלת סאנדיי סרוויס שלו, ראיונות בהם התפרץ על המראיינים ועד לאחד מהרגעים הזכורים ביותר בקריירה של המפיק והראפר: טקס פרסי ה-MTV וטיילור סוויפט - נראה שדארק לא פסח על אף רגע מהקריירה של ווסט, כולל סצנת הפסנתר האיקונית מהשיר "Runaway".

"האיש הזה פשוט הכריז על אהבתו לקניה", ציין אחד מהמעריצים של דארק ביוטיוב בתגובה לכמה מעריצים אחרים שלא הבינו אם הוא לועג או מביע מחווה לראפר הוותיק. "קניה סחב את הקליפ הזה מבלי אפילו להשתתף בו", ציין בחדות מעריץ אחר.

נכון לעכשיו ווסט עצמו עוד לא הגיב למחווה של הראפר הצעיר, ענין די הגיוני בהתחשב בזה שיש לו לא מעט על הראש עם הגירושים המתקרבים מאשתו קים - אבל מבטיחים אנחנו לעדכן אם זה יקרה.