הזמר בן ה-71 ליונל ריצ'י לא האמין שדווקא הוא יגרום למתמודדת להתעלף על הבמה מהביקורת שלו, במיוחד כשהוא תכנן בכלל להעביר אותה לשלב הבא - אבל זה בדיוק מה שקרה לפונקי לאגוק, משתתפת בעונה הנוכחית של ריאליטי השירה "אמריקן איידול".

הכל התחיל כשפונקי התבקשה לבצע יחד עם המתמודדת רונדה פלטון את השיר "Tell Him" של אגדות המוזיקה סלין דיון וברברה סטרייסנד. כשהשתיים סיימו את הביצוע הן נעמדו מול צוות השופטים שכלל את ריצ'י, קייטי פרי והזמר האמריקאי לוק בראיין - ואז, בזמן שריצ'י הביע את דעתו על הביצוע - פונקי איבדה פוקוס והתמוטטה.

הזמרת הצעירה נלקחה ישירות לבית החולים על מנת לעבור סדרת בדיקות וקבלת טיפול רפואי ראשוני, ומעריציה בתכנית נשארו מודאגים עד לרגע בו היא עלתה לשידור לייב בחשבון האינסטגרם שלה וסיפרה לעוקביה מה היא חושבת על כך שהקטע שודר כמו שהוא.

"בתור מבצעת את רוצה להיות מסומנת בדרך הטובה ביותר שאפשר, ובכל פעם שהזכירו לי שזה הולך להיות משודר אמרתי לעצמי 'אני הרבה יותר מהנפילה שלי', אני הרבה יותר מהנפילה שלי'. אני מביאה איתי הרבה יותר דברים. מי שמכיר אותי יודע את זה ואני מתפללת שאמריקה וכל מי שראה את זה ראה שגם אם אנחנו נופלים - אנחנו מיד קמים להילחם חזרה".

View this post on Instagram

A post shared by Funmike Lagoke (@funkelagoke)

הזמרת, שבעבר זכתה בתחרות מיס ניגריה בארה"ב הוסיפה: "זו לא הדרך שהייתי רוצה להיות מוצגת בפעם הראשונה, אבל זה בסדר כי אני יודעת שאלוהים מתכנן משהו שאני כרגע לא יכול לראות. רציתי להיות מזוהה עם הקול שלי ולמרות מה שקרה אני הרבה יותר מזה"

בהמשך השידור, דקות אחרי הנפילה, ריצ'י חשף בפני הזמרת שביצעה עם פונקי את הביצוע שלמרות הביקורת שהייתה לו הוא תיכנן להעביר את שתיהן - והאמת שקצת חבל והוא היה יכול לרמוז על כך הרבה לפני שפונקי איבדה את הכרתה. רק בריאות.

View this post on Instagram

A post shared by Funmike Lagoke (@funkelagoke)