למרות שעם השנים הוא הצליח לצבור לא מעט "אויבים", קניה ווסט נחשב לאחד האמנים החשובים של תעשיית המוזיקה בשני העשורים האחרונים. מי שהביע לאחרונה תמיכה בראפר המצליח הוא הזמר ג'סטין ביבר, שהוכיח שהוא לא פחות ממעריץ מושבע של ווסט.

בראיון שקיים סביב הקמפיין החדש שלו לחברת האופנה קלווין קליין, ג'סטין סיפר על ההערכה הרבה שלו כלפי קניה. בין היתר הוא אמר: "האמן הכי מתוחכם שפועל כיום, או סתם יצירתי, אני חושב שזה קניה ווסט. יש לו עין טובה בכל הנוגע לאמנות והסתכלות על היצירה שלו. אני חושב שהוא בסך הכל מדהים".

מעריצים רבים קישרו בין דבריו של ביבר למהלך החריף של הדוגמנית ג'יג'י חדיד מוקדם יותר השבוע. ג'יג'י עשתה לייק לפוסט שקורא להחרים את קניה בתעשיית האופנה ומציג אותו באופן שלילי. בין היתר כותב הפוסט מתייחס לקשר הקרוב בין הראפר לנשיא ארצות הברית דונלד טראמפ. התמיכה של חדיד בפוסט גררה תגובות זועמות נגדה מצד המעריצים של קניה.

כידוע, חדיד היא חברה ב"סקוואד" של טיילור סוויפט, בו לכאורה משתתפת גם האקסית המיתולוגית של ג'סטין ביבר, סלינה גומז. בעקבות הנישואים שלו להיילי ביבר בשנה שעברה, נוצרו מתיחויות רבות בין ג'סטין לחברותיה של סלינה.