בשנים האחרונות כמעט ולא יצא לנו לשמוע על ומברונו מארס. מאז שהוציא את אלבומו האחרון ב-2016, כוכב הפופ הוריד הילוך בכל הקשור לקריירה המוזיקלית שלו ושחרר, אם בכלל, שיתופי פעולה בודדים עם אמנים כמו קארדי בי ואד שירן.

לפני מספר ימים מעריציו של ברונו גילו במפתיע על הפרויקט האחרון שלו, שיר שכתב והפיק עבור הרכב הבנים היפני והמצליח יחסית "אראשי".

הסינגל המשותף, "Whenever You Call”, בו את כל קולות רקע ברונו הקליט בעצמו, שוחרר לתחנות הרדיו ברחבי העולם ובכלל ביום שישי האחרון, ומאז כבר סופר 4.5 מיליון צפיות ביוטיוב. נתון נאה למדי.

המהלך המפתיע של ברונו גרר התלהבות מצד רבים ממעריציו, וחלקם מאמינים שמדובר ברמיזה לסגנון המוזיקלי שיאפיין את אלבומו הבא. בין התגובות לשיר, אפשר למצוא משפטים כמו "עכשיו ברונו רוצה לכבוש את הקיי-פופ"; "זה כל כך שונה מהדברים שלו"; ו"לא יכולה לחכות לשירים החדשים שלו".

כזכור, הפריצה הגדולה של מארס הגיעה לפני כעשור, אז הוא התארח בלהיט "Nothing On You” של הראפר בי.או.בי, ומאז הוא הוציא שלושה אלבומים מצליחים שזיכו אותו ב-11 פרסי גראמי וכללו עשרות שירים שכבשו את מצעדי הלהיטים. ומה לגבי האלבום הבא? על פי גורמים בחברת ההקלטות שלו, ברונו צפוי לשחרר את אלבומו הרביעי כבר בתחילת שנה הבאה.