היום (שלישי), ימיים לאחר מותו הטראגי של קובי בראיינט, הוציא הזמר הפורטוריקני באד באני (בניטו אנטוניו אוקסיו) שיר חדש בשם "Six Rings", הספד מוזיקלי קצר לזכרו של הכדורסלן האמריקאי שהלך לעולמו בתחילת השבוע.

השיר החדש, שיצא היום בשעות הבוקר (שעון ישראל), זכה עד כה למאות אלפי השמעות, וכאמור מגיע פחות מ-48 שעות מאז הידיעות הראשונות על מותו של בראיינט.

לפי מילות השיר החדש, השם שנבחר עבורו מסמל את ששת הניצחונות הגדולים של בראיינט בחייו - חמש טבעות ניצחון ב-NBA וטבעת הנישואים מהחתונה שלו ושל ונסה, אשתו המקסיקנית בשני העשורים האחרונים: "מזל טוב, זכית גם בשש טבעות. חמש ב-NBA ואחת מהנישואים שהביאו לך את הבת שלך".

בקטע נוסף ובולט מתוך השיר שגרר תגובות נרגשות מצד רבים מהמאזינים, שר באני: "אני עדיין זוכר את הפעם הראשונה שהייתי עד למשחק שלך, ההתרגשות והפעמים הרבות שגרמת לי לעמוד על רגליי. הראת לי שכל דבר בחיים נעשה מתוך תשוקה. כדי לנצח צריך להיות לך לב".

כמו עשרות אמנים אחרים מתעשיית המוזיקה העולמית, גם באני ספד לשחקן הכדורסל ברשתות החברתיות, ובפוסט פרידה ששיתף אתמול, הוא כתב: "מעולם לא העליתי על דעתי שזה יכאב לי כל כך. אני עדיין זוכר את הפעם הראשונה בה צפיתי במשחק כדורסל, בגיל 7 עם אבי - וזה היה משחק של הגאון הזה. מאז אותו היום הוא הפך לשחקן האהוב עליי ביותר. מעולם לא הזכרתי זאת מכיוון שזה לא בהכרח קשור למוזיקה, אבל האדם הזה היה מקור השראה עבורי בכל כך הרבה דרכים".

הידיעה על מותו של קובי מהתרסקות מסוק בתחילת השבוע גררה אינספור מחוות מספורטאים, אנשי בידור ופוליטיקאים ברחבי העולם, ולפי משטרת לוס אנג'לס, מה שהוביל להתרסקות היה מזג האוויר הסוער שלא התאים לטיסה. 

שעות רבות לאחר הפרסום על מותו של בראיינט פורסם כי חוץ ממנו ומבתו ג'יאנה בת ה-13, היו על המטוס עוד שבעה אנשים, ביניהם חברותיה של ג'יאנה לקבוצת הכדורסל והוריהן.

מילים (תרגום חופשי):

לפעמים אני שואל את עצמי אם זה נכון לי לכבד את המצוות
ואיפה אלוהים ברגעים האלה?
אני יודע שהחיים קצרים כמו שאני מספר
בפתיחה ובסגירה לוקחת אותם הרוח

אני עדיין זוכר את המשחק הראשון שלך שהייתי עד לו
1000 התרגשויות וכל הפעמים שהעמדת אותי על רגליי
לימדת אותי שהכל בחיים עושים בתשוקה
ובשביל לנצח צריכים לב

לימדת אותנו שהמספר 13 הוא לא מספר שמביא מזל רע
ושהכשלונות יכולים לחזק אותנו
יגידו מה שיגידו
בשבילי הוא יהיה הטוב ביותר
תנוח על משכבך בשלום סניור

וברכות, גם אתה זכית בשש טבעות
5 ב-NBA וזו של החתונה שהביאה לך את בתך
לחשוב על זו שהלכה איתך גורם לי לאבד שליטה
אבל זה בשביל שבשמיים לא תשחק לבד

יותר מ-81 סיבות להעריץ אותך
יותר מחמישה שחקנים בו זמנית לעצור אותך
אנחנו דומים בזה שאנחנו עושים אמנות
בלאק ממבה לנצח
לנצח נזכור אותך

View this post on Instagram

jamas hubiera imaginado que esto me dolería tanto! Aun recuerdo la primera vez que vi un juego de basket, a los 7 años con mi papá, y fue un partido de este genio, y desde ese día en adelante se convirtió en mi jugador favorito x100pre!! Nunca lo he mencionado por que no tiene que ver necesariamente con música, pero este hombre ha sido inspiración en muchos aspecto para yo poder ser lo que soy hoy. RIP GOAT!!! Descansa en PAZ!!!! Gracias por inspirarme tanto!! Gracias por tantas emociones!!! Que triste me siento!!! Se fue una leyenda!! Junto con una hermosa criatura y promesa del baloncesto como lo era tu hija Gianna WOW! Me rompe el alma saber que muy pronto iba a conocerte y compartir contigo! WOW!!!!!!!!!!!!!! #RIPMAMBA @kobebryant

A post shared by BAD | BUNNY (@badbunnypr) on