חשבתם שהשמועות על הזוגיות בין דה וויקנד לסלינה גומז יעברו בשקט? לא באמת. למרות שהשניים עוד לא אישרו את יחסיהם רשמית, יש מישהו אחד שכבר פתח מלחמה נגד הזמר והמישהו הזה הוא לא אחר מהאקס של גומז, ג'סטין ביבר. הביף בין ביבר לדה וויקנד הלך והעמיק לאחר שביום שישי האחרון, כשהוא יוצא ממסעדה במערב הוליווד, נשאל ביבר על ידי כתב TMZ האם הוא אוהב את הזמר הקנדי. "לעזאזאל לא, אני לא יכול להקשיב לשירים שלו! החרא הזה עלוב", ענה ביבר שגם אמר בהזדמנות אחרת שגומז מנצלת את דה וויקנד כדי למכור יותר אלבומים.

למי שזוכר (ואיך אפשר לשכוח), ביבר וגומז יצאו במשך שלוש שנים, עם לא מעט פרידות ולכלוכים בשיאם האשימו אחד את השנייה בבגידה. שנה שעברה, כשביבר יצא עם הדוגמנית סופיה ריצ'י, גומז התייחסה לאיומים של ביבר לסגור את חשבון האינסטגרם שלו אם המעריצים לא יפרגנו לזוגיות החדשה. "אם הוא לא מסוגל להתמודד עם השנאה, הוא צריך להפסיק להעלות תמונות של החברה שלו".

ביבר אז הגיב: "זה מוזר לראות אנשים שמשתמשים בי בשביל תשומת לב ועדיין מפנים אליי אצבע מאשימה. עצוב. אהבה לכולם. אני לא הכתובת לכל מי שמקבל שנאה. מקווה שכולכם תוכל להיות נחמדים לחברים שלי ואחד לשני. וכן, אני אוהב את הבליברים."