בשבועות האחרונים רבים מכוכבי תעשיית המוזיקה ניסו לגייס תרומות למען נפגעי נגיף הקורונה בכמה דרכים מקוריות במיוחד, כשאחת מהן היא שידורים חיים אליהם עולים האמנים דרך הרשתות החברתיות בפני מיליוני העוקבים שלהם, ובמהלכם מצטרפים לשיחה שלל כוכבים אחרים.

לפני מספר ימים היה זה הראפר פי דידי שהעלה שידור כזה דרך חשבון האינסטגרם שלו, אליו הצטרפו ג'סטין ביבר, קלי רולנד, סנופ דוג ודיג'יי קלאד. אך המצטרפת שהפתיעה את הצופים יותר מכל הייתה ג'ניפר לופז - שבעבר כזכור ניהלה מערכת יחסים רומנטית עם דידי.

במהלך הווידאו המשותף, בני הזוג לשעבר שוחחו זה עם זו על המשבר העולמי והעלו זכרונות מהעבר, ובנוסף, ג'יילו גרמה לדידי לבצע יחד איתה בפני המצלמה צעדי ריקוד שהיא לימדה אותו בתקופה בה היו ביחד. בזמן הריקוד בן זוגה הנוכחי של לופז, שחקן הבייסבול אלכס רודריגז, הצטרף אליהם.

ג'יילו ופי דידי החלו לצאת בשנת 1999, זמן קצר לאחר הפריצה הגדולה של הזמרת בתעשיית המוזיקה עם אלבום הבכורה המצליח שלה, "On the 6".

השניים ניהלו מערכת יחסים מתוקשרת במשך שנתיים, ומאז שמרו על קשר כידידים. בשלוש השנים האחרונות ג'ניפר מנהלת זוגיות עם רודריגז, ובשנה שעברה בני הזוג הודיעו על אירוסיהם.