ביונסה שברה את שיא הזכיות בטקס פרסי הגראמי הלילה, הארי סטיילס גרף את פרס אלבום השנה, אבל אנחנו יודעים מי הכוכב האמיתי של הטקס: בן אפלק. משעות הלילה הרשתות התמלאו במימז על הבעות הפנים המשועממות של אפלק, שנכח באירוע יחד עם ג'ניפר לופז שהעניקה את הפרס לסטיילס. 

אפלק, כאמור, נראה כאחד שלא ממש מעוניין לשהות במקום ואדיש לחלוטין לכל מה שקורה מסביבו. מתוך כמה וכמה פרצופים שלו שתועדו במהלך הערב, רגע אחד נהיה ויראלי במיוחד, כשסטיבי וונדר היה על הבמה. "אני מצטערת, אבל העובדה שבן אפלק נראה לחלוטין אומלל ולא מרוצה הופכת אותו להרבה יותר חתיך בעיניי", כתבה צופה אחת.

 

"בן אפלק רוצה ללכת הביתה ג'ן", כתב אחד אחר. "בכלל, כל מי שבסרטון נראה חוגג לצלילי שיר אחר ממה שנשמע בפועל". "הצטערתי בשביל בן אפלק", הוסיף צופה נוסף, "ברור מאליו שהוא משועמם בטירוף רק מהמחשבה שהוא נאלץ לשבת ולצפות בכל הגראמי".

אבל היו גם פרסים: ביונסה גרפה ארבעה פרסים ושברה את שיא זוכי הגראמי עם 32 פסלונים בסך הכל. היא עקפה את המנצח סר גאורג סולטי. הארי סטיילס זכה בפרס אלבום השנה הנחשק על Harry's House, קנדריק לאמאר זכה בפרס אלבום הראפ של השנה ושיר הראפ של השנה. בקטגורית שיר השנה, שלראשונה מתייחסת לכותב השיר ולא לאמן המבצע, זכתה בוני רייט בת ה-73.