יותר ויותר עדויות נחשפות בימים האחרונים על ההטרדות המיניות של מפיק העל ההוליוודי הארווי ויינשטיין. לנה דל ריי, שמאז ומעולם התיימרה להיות אחת שנמשכת לגברים מבוגרים בעלי כוח, החליטה להבהיר שלמרות מה שהמעריצים חושבים, השיר שלה לא עוסק בויינשטיין. את "Cola" לנה הוציאה ב-2012, כחלק מהמדורה המחודשת של אלבום הפריצה שלה "Born to Die". אז היא עוד ניסתה לבסס את מעמדה ככוכבת פופ אלטרנטיבי, וכנראה שהבינה שרמזים לשערוריות במילות השירים שלה יכולים רק לקדם אותה.

כמו ב-"Off to the Races" ו-"Shades of Cool", גם פה היא שרה על המאהב המבוגר והעשיר שלה. "יש לי חולשה לגברים מבוגרים ממני, זה תמיד היה כך", היא מסבירה בבית הראשון, כשאחר כך היא שרה "Ah he's in the sky with diamonds and he's making me crazy". מעריציה של הזמרת טענו במשך שנים שמי שמשגע אותה הוא לא סתם אדם רנדומלי, אלא שמדובר למעשה ברמז לשם הארווי ושאפילו אפשר לשמוע את האות V אם מאזינים היטב. היא מעולם לא הכחישה את הספקולציות על המשיכה שלה להארווי או רומן שהיה ביניהם, עד היום.

במצבו הנוכחי, דל ריי רוצה להבהיר שמעולם לא היה לה שום דבר מיני עם ויינשטיין. היא הודיעה שהשיר הבוטה הזה, שכולל שורות כמו "לאיבר המין שלי יש טעם של פפסי קולה" ו"קדימה בייבי, בוא נרכב", לא עוסק בהארווי או בשום אדם אחר העונה לשם זה. בין עשרות הנשים שהאשימו את ויינשטיין בהטרדה, תקיפה מינית ואונס, אפשר למנות כוכבות כמו גווינת' פאלטרו, אנג'לינה ג'ולי, רוז מק'גוון וקארה דלווין. בעקבות הפרשה הודיעה בת זוגו ג'ורג'ינה על הפרידה ממנו. בנוסף, בוטלה החברות שלו באקדמיה האמריקאית לקולנוע.