זה לא סוד שבשנה שעברה מאז שהוציאה את אלבום הבכורה הרשמי שלה, "When We All Fall Asleep, Where Do We Go", בילי אייליש הפכה לאחת הזמרות המצליחות בעולם. הלהיטים שלה כבשו מצעדי להיטים בכל העולם, הופעותיה הוכרזו כסולד אאוט בזו אחר זו והיא קטפה כמעט כל פרס אפשרי בטקסים השונים.

לאחרונה דווח כי בשנה החולפת בילי הכניסה לחשבון הבנק שלה לא פחות מ-53 מיליון דולר - סכום הגדול פי 2 מזה שהרוויחה בשנה הקודמת. חשוב לציין שחלק ניכר מהרווחים שהגיעו ממכירות האלבום נכללו בהכנסות שלה משנה שעברה - שכן האלבום יצא במרץ 2019 וזכה להשמעות רבות בשבועות הראשונים לצאתו.

כמעט חצי מהסכום שהרוויחה אייליש השנה (25 מיליון דולר) הגיע מהעסקה שלה עם נטפליקס, במסגרתה היא מצלמת סרט דוקומנטרי שיעלה לשירות הצפייה הישירה של החברה האמריקאית.

את שארית הכנסותיה היא עשתה ממכירות והשמעות של שיריה, סיבוב ההופעות שהעלתה והמוצרים הנלווים ששיווקה וזכו גם הם להצלחה מסחררת.

כמו כן, הזמרת בת ה-18 נכנסה השנה בפעם הראשונה לרשימת 100 הסלבריטאים המרוויחים ביותר של מגזין פורבס, ודורגה שם במקום ה-43. על הדרך, סתם שתדעו, היא הצליחה לעקוף כוכבות כמו סלין דיון, קייטי פרי, ליידי גאגא, פינק וג'ניפר לופז, בעוד שמעליה ניצבות שתי נשים ברשימה: טיילור סוויפט ואריאנה גרנדה. סחתיין.