אין תמונה
טאצ'דאון. ביונסה

שיתוף הפעולה השיווקי בין ביונסה לבין חברת "פפסי", שמגובה בחוזה ארוך טווח ומרובה במיליוני דולרים, מתחיל להשפיע גם על מעריציה של הכוכבת. ביונסה ו"פפסי" מזמינים מעריצים שלה לשלוח תמונות שלהם מבצעים תמונות ריקוד בראש, ברגליים ונענועי מותניים. התמונות הטובות ביותר ישובצו בפרסומת טלוויזיה שתשודר לפני מופע המחצית של ביונסה בסופרבול הקרוב. ניתן לשלוח את התמונות עד ה-19 בינואר.

מבין המעריצים ייבחרו 50 ברי מזל שיחד עם חבריהם יוזמנו להיות קרובים לביונסה בזמן שהיא מופיעה על הבמה ב"מרצדס-בנץ סופרדום" בניו אורלינס, שם יתקיים הסופרבול ב-3 בפברואר 2013. רשימת המעריצים הזוכים תיסגר ב-11 בינואר.

ובינתיים שוקקת הרשת סביב הקטע "טאצ'דאון", שיש הטוענים שהוא השיר הבא של ביונסה, אותו היא עתידה להוציא לקראת הסופרבול, כסינגל ראשון מאלבומה החמישי. אחרים טוענים שמדובר בזיןף מצויין, ושאפילו ביונסה לא מספיק מובנת מאליה כדי לשיר שיר בשם "טאצ'דאון" לקראת האירוע המכונן.

והיכן תבלה ביונסה את ערב השנה החדשה שיחול מחר (שני)? בהופעה בלאס וגאס כמובן, באירוע יוקרתי באמפיתאטרון של מלון "Wynn", מופע שסגור ל-1500 מוזמנים בלבד.

כוכבים נוספים שיעבירו את ה"סילבסטר" בוגאס הם ניקי מינאז', בראנדי, והרד הוט צ'ילי פפרס, שיופיעו באולם הנשפים "צ'לסי" של מלון "קוסמופוליטן", הופעה שכל הכרטיסים אליה אזלו, אבל תועבר בשידור חי על גבי מסכים לתיירים שיגדשו באותו הזמן את ה"סטריפ" המפורסם של וגאס.