ריהאנה הטילה פצצה בערב חג ראש השנה והכריזה שתופיע במחצית של הסופרבול 2023. רבים מאמינים שמדובר בחזרה הרשמית שלה לעולם המוזיקה, אחרי שהתנסתה - והצליחה - בעולם העסקים והביוטי עם החברת שלה FENTY. כזכור, רק לפני שבוע ריהאנה נתפסה נכנסת לאולפן הקלטות ולפי הדיווחים אתמול (שלישי) היא תועדה שוב בכניסה לאולפן הקלטות בניו יורק. נכון לעכשיו, עוד לא ברור אם מדובר באלבום התשיעי והמצופה שלה.

כשקראנו ב-TMZ שעומדים לרשותה של הזמרת האהובה כ-50 אמנים שיכולים לשתף איתה פעולה - הבנו שזה יהיה אסון. ריהאנה חייבת להופיע לבד, זה לא יהיה תקדים, לדה וויקנד זה עבד מעולה ב-2020 - ומי תהיה מתאימה למשימה יותר מריהאנה? הופעה ממוצעת בסופרבול אמורה להיות בין 12 ל-15 דקות, לזמרת כמוה האתגר האמיתי יהיה איזה להיט להשאיר בחוץ? לקחנו על עצמנו והרכבנו את רשימת החלומות שלנו.

Bitch Better Have My Money

אינטרו של חצי דקה-דקה, גג: כל מה שאנחנו צריכים זה פזמון וחצי בית, רק בשביל לפתוח את ההופעה של ריהאנה באנרגיות הנכונות. איך האישה שגדלה בברבדוס והפכה לזמרת אהובה ואשת עסקית - מיליארדרית, החל מהשנה האחרונה- ובעיני מעריצים רבים עקפה מזמן את ביונסה בתואר "האישה הראשונה" של התרבות הפופולרית יכולה לפתוח את הסט שלה עם שיר אחר?

Umbrella

בום, גשם. הכל מוצף וריהאנה שולפת את המטריה. אין יותר מדי שירים שיצאו ב-2007 ועדיין נוגעים בנו באותה צורה כמו בפעם הראשונה. יו האב אוור הארט, ריהאנה. 

Rude Boy

הלהיט של ריהאנה מחזיק כבר למעלה מעשור והוא כנראה מייצג את האלבום Rated R בצורה הטובה ביותר. בזמן שבארץ מתרגשים עדיין מזמרות פופ שרות "יותר חזק, מה", ריהאנה עשתה את זה כבר ב-2010 עם השורות:" Come here rude boy, boy / Can you get it up? / Come here rude boy, boy / Is you big enough?". נקסט.

S&M

זוכרים שריהאנה עשה ליידי גאגא? מקלות ואבנים לא ישברו אותנו אבל ביצוע לייב של השיר הזה על ידי ריהאנה של גרסת 2022 לגמרי כן.

What's My Name+Pon de Replay+Work

לריהנאה יש כמות לא הגיונית של שירי מסיבות - ותמיד עם ביט ג'מייקני או טרופי. בכל הופעת מחצית יש את המחרוזת עם שירים שלא מחזיקים שיר מלא אבל כן חייבים לקבל נוכחות, ואלה הם שלושת השירים של ריהאנה. אגב, אם דרייק בעד להשתתף אנחנו כאמור נתנגד, אבל הוא בכל זאת משתתף בשניים מהשירים האלה, אז אולי אפשר להחריג קפיצה קלה לבמה, מה שבטוח זה שבן הזוג אייסאפ רוקי לא יהיה בעד.

We Found Love / Only Girl

חוץ מפופ אמוני, ריהאנה כנראה התנסתה בכל ז'אנר אפשרי ושילבה אותו בקטלוג המוזיקה שלה. אחרי ההצלחה של אונלי גירל, היא מיסדה את הקשר והוציא את פאונד לאב עם קלווין האריס. קשה לבחור מבין השניים ובמקרה הזה נהיה מרוצים מכל בחירה שלה - גם שילוב של שניהם.

Love On The Brain

אם ריהאנה הייתה משחררת עוד אלבום אחרי ANTI כנראה ש-Love On The Brain לא היה הופך לאחד מהשירים שאהובים על המעריצים שלה. רק לאחרונה הוא התפוצץ מחדש בזכות הטיקטוק, ומזל כי זה אחד השירים המרגשים ביותר שלה. מעבר ללהיטים והפאן, זה לחלוטין ה-שיר שהיינו רוצים לשמוע אותה מבצעת. נכון הרגע העוצמתי של מרי ג'יי בלייג' בהופעה האחרונה בסופרבול? אז כזה רק פי אלף.

Four Five Seconds

כנראה לא הרבה זוכרים את זה, אבל קיים שיר בעולם שנכתב ומבוצע על ידי ריהאנה, קניה ווסט ופול מקרטני. ועוד שיר טוב ומרגש. אנחנו לא באמת מצפים שריהאנה תארח את קניה ומקרטני (אולי קצת כן?), אבל אין ספק שהשיר הזה צריך לקבל את הכבוד שמגיע לו בהופעת הענק של ריהאנה בסופרבול 2023. ריהאנה, קניה ווסט ופול מקרטני אומרים לכם.

Diamonds

לסיום סיומת, היהלום שבקצפת. חושך מוחלט בעולם, כל הקהל עם פלאשים דולקים ומנצנץ: שיין ברייט לייק אה-פאקינג דיימונדס. אין וכנראה לא יהיה בזמן הקרוב שיר מושלם כזה. המנון של האנושות. ספק אם קיים אדם בעולם שלא מכיר את השיר (ואם לא אז אולי בגרסה של אייל גולן?) ואין אפילו צורך להסביר למה זה השיר שאמור לסגור את ההופעה של ריהאנה בסופרבול.