אין תמונה
מהופנטת. אדל

אדל, הכוכבת הבריטית הגדולה בעולם כיום, לא מסתפקת, כזכור, בזכייה ב"גלובוס הזהב", והיא מועמדת לפרס האוסקר היוקרתי ממנו, על השיר "Skyfall", אותו כתבה, הלחינה וביצעה כשיר-הנושא של הסרט האחרון בסדרת סרטי ג'יימס בונד. אדל, כידוע, גם צפויה להופיע בטקס האוסקר, ב-24 בחודש, בהופעה הגדולה הראשונה של אדל מאז הניתוח במיתרי הקול שעברה בשנה שעברה, וכמובן ההופעה הראשונה שלה מאז לידת בנה.

אולם מסתבר שלקראת ההופעה באוסקר עושה בימים אלה אדל הכנות מיוחדות. ה"סאן" הבריטי מדווח שהכוכבת בעלת הקול הגדול והמרגש, ביקרה אצל מטפל בהיפנוזה, כדי להיפטר מפחד הבמה שלה. אדל עם פחד במה? נשמע מוזר. אבל במגזין הבריטי מתעקשים שאדל עברה טיפולים מיוחדים בלוס אנג'לס, כדי שתוכל לעמוד מבחינה מנטלית בהופעה בטקס האוסקר.

אדל חוששת מהופעה בטקס וסובלת מהתפקי חרדה ולילות ללא שינה, כך נטען. החרדות שלה אף התגברו מאז ששמעה שאלילתה משכבר הימים, הזמרת ברברה סטרייסנד, צפויה להופיע גם היא בטקס. מקור מקורב מסר ל"סאן": "חברים של אדל בלוס אנג'לס המליצו לה ללכת לטיפול בהיפנוזה, בגלל שהיא כל כך לחוצה מההופעה. אדל כבר עשתה חזרות על השיר עם תזמורת, אבל כל החזרות שבעולם לא יצליחו להרגיע אותה. היא היתה כל כך לחוצה לפני ההופעה ב'גראמי' בשנה שעברה, עד שזה גרם לה להרגיש חולה לפני שעלתה לבמה, והיא לא רוצה לחזור על אותה חווייה".

טימברלייק בבריטס, הסטונז בגלסטונברי, סוויד בשיר חדש

ג'סטין טימברלייק (צילום: Timothy Hiatt, GettyImages IL)
מגיע לבריטניה. טימברלייק | צילום: Timothy Hiatt, GettyImages IL

והנה עוד מופיען בעוד טקס פרסים - אחרי שביונסה אישרה את הופעתה בטקס ה"בריטס", טקס פרסי המוזיקה של בריטניה, גם ג'סטין טימברלייק אישר את הופעתו באירוע, שיתקיים ב-20 בחודש, באולם ה-O2 בלונדון. ואם מחברים את הנוכחות של ביונסה ושל טימברלייק עם הלהיט החדש "Suit and Tie" מגיעים למסקנה שגם ג'יי זי בעלה של ביונסה יהיה שם וקרוב לוודאי שם יופיע עם טימברלייק בדואט שלהם.

ועוד בבריטניה: הרולינג סטונז עומדים להגיד "כן" להצעה מפסטיבל גלסטונברי היוקרתי, שעומדת כעת על מליון ליש"ט להופעה, כאמן הראשי באירוע, שכל הכרטיסים אליו מזמן נמכרו מראש. מקור מקורב אמר ל"מירור" שבשבוע האחרון העניינים החלו לזוז לכיוון החיובי. מיק ג'אגר, הסולן האגדי של הסטונז, בעצמו אמר בעבר שהוא מעריץ גדול של הפסטיבל. אחרי שעשו ים של כסף על חשבון המעריצים בחמש הופעות ענק, הגיע הזמן של הסטונז הקשישים לנוח, לפחות עד הפסטיבל שייפתח ב-26 ביוני.

ואיך אפשר לסיים טיול לממלכה המאוחדת בלי השיר והקליפ החדש של להקת "סווייד" עם הסולן האהוב ברט אנדרסון. שם השיר הוא "It Starts And Ends With You", והוא מגיע פחות מחודש אחרי השיר "Barriers" שהיה הסינגל הראשון מאלבומם החדש.