סולאנג' נואלס, מי שמוכרת לקהל הרחב כאחותה הקטנה של ביונסה, ציינה אתמול שנתיים לאלבום האחרון שלה When I Get Home באמצעות פוסט בחשבון האינסטגרם. בפוסט המדובר חשפה סולאנג' בפני המעריצים את הקושי איתו התמודדה ב-2019, כשעבדה על האלבום אותו היא מגדירה כ"פרויקט ששינה את חיי" ועל ההתקרבות לאלוהים שעזרה לה בתקופה הקשה.

"כשהתחלתי ליצור את 'When I Get Home', הלכה למעשה נלחמתי על החיים שלי", סיפרה סולאנג'. "נכנסתי ויצאתי מבתי חולים עם מצב בריאותי רעוע ונפש שבורה שמבקשת סימן מאלוהים לכך שאשרוד. הבטחתי לעצמי שאם הוא ייתן לי לצאת מזה בחיים - אני אכנס לתוך האור עם כל המשמעות של זה". 

אחותה הקטנה של ביונסה הוסיפה במכתב הארוך למעריציה: "הוא התחיל לדבר אליי. חצי מהפעמים לא ידעתי מאיפה זה מגיע. רק ידעתי שאני צריכה לפתוח את הדלת ולכבד את זה. לא ראיתי כלום, דמיינתי הכל. לא ידעתי עם מי אני מדברת - אבל זה היה אלוהים בכבודו ובעצמו".

בפוסט עצמו הזמרת לא ציינה בדיוק עם מה היא נאלצה להתמודד, אבל מגזין הבידור PageSix מציין שב-2017 הזמרת חשפה שהיא מתמודדת עם הפרעה עצבית אוטונומית שהכריחה אותה לבטל את כל הופעותיה בזמנו, ולאחר שהודתה שהפרויקט הציל את חייה, היא הודיעה שהיא מתכוונת "לחגוג אותו כל השבוע הקרוב".

View this post on Instagram

A post shared by @saintrecords