ביונסה עם חוטיני בגראמי (צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL)
אז מה, אשתי, שוב עשית ליפסינק? | צילום: Kevork Djansezian, GettyImages IL

כמעט שבוע עבר מאז טקס פרסי ה"גראמי", אבל באמריקה, הארץ שכה מפרגנת למפורסמיה, יש כאלה שלא מניחים לביונסה, המאמי הלאומית של ארצות הברית.

בהתחלה היו כאלה שטענו שהמופע שלה באירוע, עם החוטיני שבקושי כיסה את הישבן שלה, היה מיני מידי, ולא מתאים לצפיית ילדים. ה"גראמי" שודר באמריקה בשעות צפייה שבהן גם ילדים צופים - 20:00 בערב בחוף המזרחי ו-17:00 בחוף המערבי, והורים רבים התלוננו בטוויטר ובפייסבוק שההופעה של ביונסה היתה "וולגרית ובוטה מדי" עבור ילדיהם הרכים. מה שהפריע להם, כצפוי, היו התלבושת הנועזת ותנועות הריקוד המיניות של ביונסה.

"שיכורה" עם פלייבק

אבל עם זה ביונסה עוד יכולה לחיות בשקט. בשום מקום היא לא מוגדרת כ"זמרת לכל המשפחה", אלא כזמרת פופ, שהקהל שלה מורכב מבני נוער ומבוגרים. מה שבאמת יושב לביונסה על הנשמה הן ההאשמות על כך שהיא שוב הופיעה באירוע כה מרכזי תוך שימוש בפלייבק, ועשתה על הבמה "ליפ-סינק" במקום לשיר ב"חי".

כידוע, פתחה ביונסה את ה"גראמי" עם ביצוע לשיר "Drunk In Love", אחד הסינגלים שיצאו מאלבומה האחרון והמפתיע "Beyonce", שיר בו היא משתפת פעולה עם בעלה ג'יי זי. באמריקה טוענים שהשירה החיה החלה כאשר ג'יי זי הצטרף לביצוע, ושכל החלק הראשון של ה"נאמבר" היה עם פלייבק. כהוכחה מובא הוידיאו הבא, בו ביונסה לכאורה נשמעת כשהיא שרה בזמן שהיא מרחיקה את המיקרופון מפיה.

כל זאת על רקע ההיסטוריה של ביונסה עם "שירת בצורת" עם פלייבק ובליפסינק. כזכור, בהשבעת הנשיא ברק אובמה, לפני כשנה, שרה ביונסה עם פלייבק, האשימה בכך את מזג האוויר, והודתה בכך במסיבת עיתונאים שקיימה לפני הסופרבול.

האם לא הגיע הזמן שירדו לה קצת מהגב בנושא הזה, או שלהפך - דווקא עם ביונסה צריך להחמיר, בגלל שהיכולות הווקאליות הגבוהות שלה אינן מוטלות בספק? ספרו לנו מה דעתכם.