סנופ דוג היה גלוי מאוד תמיד לגבי תחושותיו הקשות כלפי דונלד טראמפ, ומוקדם יותר השבוע הוא אפילו פרסם קליפ חדש לשיר שלו "Lavander" ובו הוא מכוון אקדח לליצן הנראה כמו טראמפ. מה הבעיות של סנופ דוג עם נשיא ארה"ב, לדבריו? טוב ששאלתם. להלן הרשימה: "החרם מוסלמים שהבן זונה הזה ניסה לעשות, העובדה שהוא זכה בבחירות, זה שהמשטרה יכולה להרוג אנשים סתם ללא עונש, אנשים יושבים בכלא 30 שנה בגלל מריחואנה ובני זונות לבנים שעושים מזה כסף. יש הרבה ליצנות שמתרחשת, אפשר לדבר על זה כל היום".

הקליפ הפרובוקטיבי של הראפר גרר הרבה ביקורת. יריבו של טראמפ למפלגה הרפובליקנית, מרקו רוביו, אמר שמה שמוצג בו יכול לתת השראה לנסיון התנקשות בנשיא. כמו שאפשר היה לצפות, גם דונלד טראמפ עצמו לא התעלם מהנושא והתייחס אליו בטוויטר, הפלטפורמה האהובה עליו. "אתם יכולים לדמיין את המחאה שהייתה נוצרת אם סנופ דוג, קריירה כושלת והכל, היה מכוון ויורה באקדח כלפי הנשיא אובאמה?", הוא כתב. "זמן לכלא!".

כעת, גם הראפר באו וואו (ששיתף פעולה עם סנופ בעבר) מתערב ומגיב לדבריו של טראמפ באמירות משפילות על אישתו, מלאניה דראמפ. הוא כתב בטוויטר שלו את הדברים הבאים: "דונאלד טראמפ, תסתום את התחת המעצבן שלך ואל תדבר שטויות על הדוד שלי סנופ דוג, לפני שנסרסר את אשתך ונגרום לה לעבוד עבורנו".

מייקל כהן, עורך דינו של טראמפ, אמר ל-TMZ: "זה לגמרי חסר טעם. סנופ חייב לנשיא התנצלות. אין שום דבר מצחיק בנסיון התנקשות בנשיא, ואני ממש המום ממנו, כי חשבתי שהוא יותר טוב מזה. בהחלט לא הייתי מקבל את זה אם זה היה הנשיא אובמה. אני בהחלט לא מכבד את זה כלפי הנשיא טראמפ. ובכנות, זה לא מצחיק, זה לא אמנותי. זה שאתה רוצה להסתתר מאחורי חופש אמנותי לא הופך את זה לנכון. סנופ יודע את זה, והוא מאוד הגזים כאן".